GALERIE: Víte, jak dnes vypadá legendární Krokodýl Dundee? Slavný drsňák se změnil v hubeného dědečka

Díky slavným komediím byl populární herec Paul Hogan ikonou našeho dětství. Jak ovšem vypadá dnes?

Australský herec Paul Hogan patří mezi herce, kteří se proslavili v podstatě jen jednou rolí. Ta ovšem v jeho případě stála fakt za to. Když totiž máte na kontě legendárního australského drsňáka Krokodýla Dundeeho, před nímž se každé zvíře v divočině třáslo strachy a na jeho obří nůž či ikonický klobouk divák už nikdy nezapomene, už v podstatě nemusíte natočit nic jiného. Dundeeho si zahrál Hogan ve třech pokračování a před pár lety se na zašlou slávu snažil navázat v nepovedeném filmu Krokodýl Dundee rytířem, v němž hrál sám sebe. Ze stínu své nejslavnější postavy pak nikdy nevystoupil a diváci ho vídají už jen zřídka. A už by ho možná ani nepoznali.

Paulu Hoganovi už je totiž 82 let, žije ve svém sídle v Los Angeles, nedává o sobě moc vědět a ani na veřejnosti se údajně moc nevyskytuje. Nyní ho ovšem fotografové „vyhmátli“ poblíž jeho domu, když tankoval u tamní pumpy. A pohled na něj asi mnohé překvapí. Hogan zkrátka už svůj věk nezapře a z drsňáka s nožem je starý sešlý muž, jehož byste na neohroženého lovce krokodýlů opravdu netipovali.

Čas holt člověk nezastaví a neúprosně se podepsal i na kdysi statném Australanovi. Hogan už je navíc prakticky v hereckém důchodu, užívá si klidu a jediné co musí řešit, je zhoršující se situace s bezdomovci poblíž jeho domu. Šance, že ho uvidíme ještě v nějakém filmovém hitu, je však velmi malá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také