Showbyznys

19. prosince 2022 17:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá malá Joanna z Lásky nebeské? Vyrostla z ní tahle sexy kočka

Jak dnes vypadá malá holčička z legendárního romantického filmu, která zazpívala vánoční hitovku All I want for Christmas is you?

Vánoce jsou za rohem a to kromě rozbalování dárků či přejídání cukroví znamená, že si každý z nás pustí nějakou pohádku či oblíbený vánoční film. A mezi ty nejpopulárnější bezpochyby patří legendární romanťárna Láska nebeská. Od její premiéry už ovšem uplynulo 19 let a někteří její představitelé se logicky hodně změnili. Zejména ti, kteří byli tenkrát ještě malými caparty. To se týká zejména představitelky malé Joanny, do níž byl zabouchnutý malý Sam, a která nás všechny posadila na zadek při zpívání vánočního hitu All I want for Christmas is you. Víte ovšem jak vypadá dnes?

Joannu si zahrála Američanka Olivia Olson, která letos oslavila už kulaté 30. narozeniny. A vyrostla z ní opravdu sexy kráska, z níž musí jít nejeden chlap do kolen. Herectví se už ovšem tolik nevěnuje a žádných velkých rolích se zatím nedočkala. Olivia se už dlouhá léta živí jako dabérka v dětských filmech či seriálech, věnuje se ovšem hlavně právě zpěvu a snaží se prosadit i jako spisovatelka a skladatelka. Hlavně je to ale sympatická holka, která svým kukučem, roztomilým úsměvem i sexy postavou okouzlí asi ještě nejednoho muže. A ani by u toho nemusela zpívat.


Přečtěte si také