GALERIE: Víte, jak dnes vypadá malý Jake z Dva a půl chlapa? Herec přestal připomínat bezdomovce a je z něj tenhle fešák!

V seriálu byl roztomilý, poté byl zarostlým příznivcem církve. Jak vypadá teď?

Na roztomilého a poněkud jednoduššího Jakea z legendárního sitcomu Dva a půl chlapa si jistě všichni pamatujete. Ostatně svými hláškami a nápady doháněl k šílenství nejen otce Alana, ale také strejdu Charlieho. Jeho představitel Angus T. Jones bral v době seriálu stovky milionů dolarů a patřil mezi nejbohatší dětské herce.

V dospívání ovšem začal slavný seriál pomlouvat a v posledních sériích už se neobjevoval. Místo toho se z něj stal člen církve a netajil se svou láskou k bohu. Svou zarostlou a neudržovanou vizáží pak připomínal spíše bezdomovce a doby roztomilého klučiny byly minulostí. I tyto časy jsou ale naštěstí už pryč.

Angus už před více než rokem od církve odešel a začal novou kapitolu svého života. Opět začíná pokukovat po filmařině a rozjíždí i hudební projekt. Pořád se ovšem snaží držet tak trochu v ústraní. 24letý herec pak naštěstí změnil i svou vizáž. Přerostlým vlasům i vousům dal sbohem a je z něj najednou celkem fešák s menším strništěm, v němž už raubíře Jakea přece jen malinko poznáme. Tak co dámy, jak se vám nyní líbí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také