návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá roztomilý kluk z Myšáka Stuarta Littlea? Vyrostl z něj tenhle svalnatý drsňák!

Patřil mezi talentované a roztomilé dětské herce. Teď se počítá mezi drsné bojovníky a naštvat byste ho asi nechtěli.
Vydáno: 26.03.2020
Proměna herce Jonathana Lipnickiho. 9
Autor: Columbia Pictures Proměna herce Jonathana Lipnickiho. 9

Rodinné filmy o malém, chytrém myšákovi Stuartu Littleovi viděl v dětství skoro každý z nás. Nebo je minimálně musel několikrát pouštět svým vlastním dětem. Hned po myšákovi byl ale druhým hlavním hrdinou malý obrýlený klučina George Little, který se myšákovi snažil pomáhat a byl zároveň i jeho nejlepším kamarádem. Právě toho si zahrál dnes již dospělý Jonathan Lipnicki, jenž byl v 90. letech poměrně vyhledávaným dětským hercem. Kromě známých pohádek si zahrál např. vedle Toma Cruise ve filmu Jerry Maguire. Tyhle doby už jsou ale minulostí. Z brýlatého stydlína totiž vyrostl pěkný drsňák.

Jonathan se proměnil v svalnatého krasavce, který se sice herectví stále věnuje, hlavní vášní jsou pro něj však bojová umění. A je to na něm zatraceně vidět. Nejdříve se věnoval se MMA zápasům, později se k tomu jeho vášní stalo ještě brazilské jiu-jitsu nebo kickbox. Svaly mu navíc zatraceně sluší, stejně jako jeho tetování. Z bývalé dětské hvězdy zkrátka vyrostl sexy ranař, jehož byste asi naštvat nechtěli. Na své nejslavnější herecké období už nenavázal. Vzhledem k tomu, že byl ve svém dětství kvůli své herecké dráze ve škole terčem hnusné šikany, mu možná hvězdná kariéra zase tolik nechybí.

Paul Walker s malou dcerou Meadow.

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá dcera Paula Walkera? Vyrostla z ní sexy kočka, která jde v tátových stopách

Legendární vánoční reklama na Kofolu už zase dobývá obrazovky.

GALERIE: Tohle že je holčička z reklamy na Kofolu? Z roztomilé dívky vyrostla tahle sexy kráska

Článek je zařazen v: Jonathan Lipnicki , proměna , myšák stuart little , kluk

reklama