GALERIE: Vzpomínáte si na dětského hrdinu ze Zachraňte Willyho? Z malého kámoše kosatky vyrostl tenhle sexy krasavec

Taky jste ten film zbožňovali? A co teprve jeho hrdinu dnes?

Ve filmovém průmyslu se velmi často stává, že kariéra dětských hereckých hvězd nemá dlouhého trvání, protože je sláva přemůže natolik, že většinou dost špatně skončí a zničí nejen svou filmovou budoucnost, ale i sami sebe. To však není případ jedné z nejslavnějších chlapeckých filmových postav – hlavní dětský hrdina Jesse z filmu Zachraňte Williho, který byl natočen v roce 1993. V této roli se představil herec jménem Jason James Richter. Ten prokletí mladých hvězd unikl a zdá se, že si žije jako v bavlnce.

Co se týče jeho filmové kariéry, kromě trilogie o slavné kosatce jménem Willy, do níž ho vybrali z neuvěřitelných 4 000 kandidátů, si jako dítě zahrál i ve třetím díle Nekonečného příběhu. Vidět jste ho mohli také v seriálech Sabrina, malá čarodějnice, Myšlenky zločince či Sběratelé kostí. Jeho pozdější filmové role nejsou pro diváky příliš známé, to však neznamená. V letech 2000–2005 si dal od herectví pauzu a působil jako kytarista v kapele Blueroot. Hudbě se věnuje i v současnosti, a to jako člen skupiny Fermata. Zvládá však očividně i hereckou dráhu, jen v roce 2018 má podle IMBDb v plánu role v sedmi různých projektech.

A pokud nevíte, jak tento kdysi roztomilý klučík vypadá dnes, podívejte se do naší galerie. Věřte nám, že nebudete litovat, protože z něj vyrostl dost sexy krasavec.


Přečtěte si také