Showbyznys

22. prosince 2018 15:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vzpomínáte si na malou Joannu z Lásky nebeské? Vyrostla z ní sexy kočka, kterou by chtěl každý chlap

Jak dnes vypadá malá holčička z legendárního romantického filmu, která zde dokonale zazpívala vánoční hit All I want for Christmas is you?

Jsou tu Vánoce a to jako každý rok znamená mimo jiné i televizní nálož oblíbených pohádek a klasických vánočních filmů. A mezi ty bezpochyby patří také legendární romanťárna Láska nebeská. Od její premiéry už ovšem uplynulo 15 let a někteří její představitelé se proto logicky hodně změnili. To se týká zejména představitelky malé Joanny, do níž byl zabouchnutý malý Sam, a která nás všechny posadila na zadek při zpívání vánočního hitu All I want for Christmas is you. Víte ovšem jak vypadá dnes?

Joannu si zahrála Američanka Olivia Olson, které je dnes už 26 let. A vyrostla z ní opravdu sexy kráska, z které musí jít nejeden chlap do kolen. Herectví se už ovšem příliš nevěnuje a žádných velkých rolích se zatím nedočkala. Olivia se už dlouhá léta živí jako dabérka v dětských filmech či seriálech, věnuje se ovšem hlavně právě zpěvu a snaží se prosadit i jako spisovatelka. Hlavně je to ale sympatická holka, která svým kukučem, roztomilým úsměvem i sexy postavou okouzlí asi ještě nejednoho muže.


Přečtěte si také