GALERIE: Vzpomínáte si na slavnou Conchitu Wurst? Vousatá zpěvačka se proměnila v tuto blonďatou krásku!

Známá vítězka Eurovize razantně změnila svůj vzhled a přišla s blonďatou image. Vážně jí to teď sluší více?

Na zpěváka Thomase Neuwirtha, jehož svět ovšem zná jako vousatou zpěvačku Conchitu Wurst, si nejspíš ještě všichni dobře pamatujete. Díky svému rozpoznatelnému, okouzlujícímu a jedinečnému vzhledu se jeho Conchita stala hudební senzací a je asi nejvýznamnějším výhercem Eurovision Song Contest minimálně za poslední desetiletí.

I čtyři roky po svém vítězství navíc zůstává vyhledávanou pěveckou hvězdou, která zpívá po celém světě. V dubnu navíc šokovala fanoušky svým prohlášením, že je HIV pozitivní. A nyní je šokovala znovu, když naprosto změnila svou image.

Conchita se totiž rozhodla po letech vzdát své “tmavé“ vizáže a šla komplet na blond. To se však netýká jen jejích vlasů, ale samozřejmě také vousů. A nutno říct, že Conchitu byste na první pohled opravdu nepoznali. Vypadá naprosto jinak a sám Thomas na svém Instagramu vtipkuje, že připomíná známého wrestlera Hulka Hogana. Fanoušci ale příliš nesouhlasí a v komentářích ji považují spíše za blonďatou krásku, která nikdy nevypadala lépe. Co si myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky Instagram proměna galerie vzhled blondýnky Eurovision Song Contest Conchita Wurst vousatá zpěvačka

Přečtěte si také