GALERIE: Vzpomínáte si na Ufňukanou Uršulu z Harryho Pottera? Herečka hrozně sešla a vypadá hůř, než ve slavných filmech

Ve slavné kouzelnické sérii byla za strašidlo a ošklivku. Realita ovšem není o moc jiná.

Jméno herečky Shirley Henderson vám možná na první pohled nic neřekne. Všichni si ji ale určitě pamatujeme coby Ufňukanou Uršulu z kouzelnické série o Harrym Potterovi. Jenže zatímco ve filmech ztvárnila ducha studentky pohybující se většinou na záchodech, ve skutečnosti měla do puberťačky daleko. Už v době natáčení byla výrazně starší a dnes už jí 52 let. A je to na ní bohužel znát.

Na Shirley se začíná postupující věk už pořádně podepisovat, o vrásčitý obličej se příliš nestará a mezi velké krásky opravdu nepatří. Na rozdíl od mnohých kolegyň tak s grácií rozhodně nestárne. Jinak jde však již o zkušenou hereckou veteránku, která nemá o filmové ani televizní role nouzi. Vidět jsme ji tak mohli například v obou dílech kultovního Trainspottingu či Denících Bridget Jonesové a ovace často slýchá i v divadle. Tato herečka tak zřejmě o pozici klasické filmové krásky ani stát moc nemusí.

Sdílejte článek
Štítky film herečky proměna galerie Harry Potter herec Deník Bridget Jonesové Ufňukaná Uršula Shirley Henderson

Přečtěte si také