návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Z hvězdy Jmenuji se Earl se stala totální korba! Podívejte se, jak se tlustý herec změnil k nepoznání

Herec ze seriálu Jmenuji se Earl strávil léta v posilce a proměnil se k nepoznání.
Vydáno: 11.01.2020
Ethan Suplee se proměnil v korbu 1
Autor: NBC Ethan Suplee se proměnil v korbu 1

Herci procházejí fyzickými změnami dennodenně. Vezměte si takového Christiana Balea. Ten je schopný kvůli roli vážit 40 kg, pak přibrat 60, a nakonec to zase všechno shodit kvůli další. Není divu, že už ve svém věku podobné hazardy se zdravím odmítá. Jenže to je filmový herec světové třídy, pro takové lidi není cvičení zase takový problém, vše jim totiž platí studia, která najímají ty nejlepší trenéry, dopřávají tu nejlepší stravu, a to nejlepší prostředí. To Ethan Suplee ze seriálu Jmenuji se Earl takové štěstí neměl.

 

 

Bývalý tlouštík, který vypadal, jako by ho někdo zrovna praštil lopatou a on se snaží zorientovat, totiž vážil tolik, že už jej málem nechtěli najímat do nových rolí. Rozhodl se tak na sobě začít poctivě makat a těžká dřina přinesla výsledky. Koneckonců srovnejte video výše s fotografii níže:

 

Článek je zařazen v: herec , Jmenuji se Earl , korba , fitko , svaly , Tlustý , Ethan Suplee

reklama