GALERIE: Z živého Kena už je téměř Barbie! Roddy Alves ukázala svá nová obří prsa. Jak se vám líbí?

Slavný živý Ken pokračuje ve své definitivní proměně v ženu. A chlubí se novými ňadry.

Už je to několik týdnů, co nejslavnější živý Ken světa, Brazilec Rodrigo Alves, přišel s šokujícím přiznáním. Přiznal, že je transsexuál a ve skutečnosti se cítí být ženou! Ihned začal vystupovat pod ženským jménem Roddy Alves a litoval, že svou transsexualitu skrýval a neuvědomil si ji dříve.

Konečně si Roddy uvědomila zbytečnost desítky plastických operací, které z ní měly udělat dokonalého muže. Umělých břišních svalů a dalších zákroků se již údajně zbavila. Jenže místo toho se chystá na nové operace, které z ní mají udělat definitivně ženu. A samozřejmě plánuje i změnu svého penisu ve vaginu.

Už před nějakým časem ale absolvovala plastiku prsů. I když své nové silikony ze začátku spíše schovávala, v posledních dnech už je dává s obřími výstřihy velmi na odiv. Zvolila velikost 80 C a hlásá, že se s ňadry cítí mnohem spokojenější a svá. „Miluju každou chvíli s nimi. Není to však ani polovina cesty, kterou ještě musím ujít,“ řekla Roddy v rozhovoru pro Daily Mail. V proměně jde tak evidentně vytrvale za svým a opravdu se nyní zdá být mnohem spokojenější.


Přečtěte si také