Showbyznys

28. července 2022 17:07

redakce Prima Lajk

GALERIE: Ať žije VémoLela! Karlos se konečně oženil s plastikovou kráskou. Kde proběhne svatební noc?

Po slavných párech Brangelíně a Bennifer je na světě i slavný tuzemský manželský pár – VémoLela!

Svatba léta je konečně tady! Po sobotní očekávané výhře v Oktagonu se MMA zápasník Karlos Vémola dočkal další radostné události. Konečně totiž došlo k jeho svatbě s dlouholetou partnerkou Lelou Ceterovou. Pár si řekl své ano ve čtvrtek odpoledne na Občanské plovárně v Praze. Šťastné novomanžele oddal k překvapení mnoha lidí Vémolův dlouholetý kamarád, slavný herec Jiří Krampol.

Karlos Vémola pojal celou událost samozřejmě ve velkém stylu, i když on sám tvrdí, že se jedná spíše o komornější svatbu. „Je to komornější svatba a zúčastní se jí asi 300 hostů. Na její zorganizování jsem měl zhruba tři dny. Což bylo opravdu velké sousto,“ přiznal ve vysílání CNN Prima NEWS MMA drsňák. Ještě před samotnou svatbou však Vémolu čekala rozlučka se svobodou na lodi a velká párty plná celebrit se samozřejmě čeká i v následujících hodinách.

A kde bude pár trávit svatební noc? Podle informací webu Extra stvrdí pár své manželství v Žižkovské věži. „Svatební noc budeme mít na našem nejoblíbenějším místě. Tam, kde jsme se seznámili. Bude to na Žižkovské věži. Kde je jen jeden luxusní apartmán, takže budeme mít krásný výhled na Prahu. Je to pro nás výjimečné místo,“ přiznala webu Lela Ceterová. Tak uvidíme, jestli je po dnešním divokém dni čeká i divoká noc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také