Youtubeři

11. července 2022 13:02

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Vláďa se stal promotérem legendární MMA organizace. Vémolovi poslal drsný vzkaz

Populární český influencer konečně odhalil svůj životní projekt. Chce se stát výraznou tváří českého MMA.

Vláďa aka Vladimír Kadlec patří už mezi youtuberské matadory, který léta baví fanoušky svým osobitým humorem či reakcemi na aktuální kauzy a má na svém kanále přes 700 tisíc odběratelů. V posledních měsících svou aktivitu na sociálních sítích dost utlumil a lákal fanoušky na odhalení svého obřího životního projektu. A o víkendu šel populární influencer konečně s pravdou ven. Nutno pak říci, že si pro své příznivce připravil opravdu velkou bombu.

Vláďa se totiž stává novým spolumajitelem a hlavně promotérem tradiční české zápasnické organizace GCF (Gladiator Championship Fighting). Ta byla vůbec první tuzemskou fighterskou organizací, má za sebou desítky turnajů a zápasily v ní současně hvězdy naší MMA scény v čele s Jiřím Procházkou, Davidem Dvořákem a samozřejmě i Karlosem Vémolou. Vláďa chce pak společně s novými majiteli značku resuscitovat a být velkou konkurencí pro Oktagon a další velká jména bojové scény.

Pro Vémolu si pak během odhalení životního projektu připravil menší výzvu. Po Terminátorovi totiž chce, aby vrátil pás, který v GCF vyhrál v roce 2013. „Karle, zjistil jsem jednu věc, že v téhle organizaci jsi právoplatný šampion. Tak ti teď řeknu novinku... už ne. A víš proč? Protože můžu. Takže teď ten pás, co máš doma, mi hodíš hezky zpátky do kanclu, ať mám na co koukat,“ říká Vláďa ve videu. Jsme zvědaví, jak bude Vémola na tuto výzvu reagovat.

Znamená to konec jeho youtuberské kariéry? Ani náhodou, naopak se dle všeho otvírá jeho nová youtuberská etapa. „Chci točit, jak buduji organizaci, co to obnáší, ale hlavně jak vypadá zákulisí. Věřím, že moje fanoušky a celkově příznivce bojových sportů tento kontent z pohledu spolumajitele a promotéra může zajímat. Takže jsem spíš promotér/youtuber,“ prozradil Vláďa v rozhovoru pro iSport.cz.

Vláďa propadl bojovým sportům už před několika lety a v plánu měl dokonce svůj vlastní zápas s youtuberem Expl0itedem v organizaci Oktagon, z toho ovšem nakonec po několika odkladech sešlo. Vláďovi se však evidentně zalíbilo dění za oponou a zejména práce promotéra. Tak uvidíme, jak se mu na nové pozici bude dařit.

Sdílejte článek
Štítky výzva MMA Karlos Vémola vláda promotér vladimír kadlec GCF

Přečtěte si také