Youtubeři

3. prosince 2021 17:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vláďa promluvil o zrušeném youtuberském zápase s Explem. Kdo bude jeho novým soupeřem?

Český youtuber Vláďa a slovenský kolega Expl0ited se měli utkat v ringu, jejich zápas se ale nakonec neuskuteční. Proč? A co všechno prožil oblíbený youtuber za poslední rok a půl?

Už je to víc než rok a půl, co byla ohlášena tzv. válka youtuberů mezi českou internetovou hvězdou Vláďou a jeho slovenským protějškem Expl0ited pod záštitou organizace Oktagon. Jejich očekávaný zápas však neměl být o vyřizování účtů, ale měl spíše bojový sport přiblížit mladé generaci a donutit je zvednout se od počítačů. Oba borci dali do náročného tréninku všechno, jenže kvůli pandemii koronaviru se jejich očekávaný zápas musel několikrát odložit. A nakonec se bohužel neuskuteční vůbec.

Slovenský youtuber Expl0ited nakonec na začátku října ze zápasu odstoupil. Místo plánovaných osmi měsíců se totiž trénink natáhl už na zmiňovaný rok a půl a termín zápasů byl kvůli složité pandemické situaci stále v nedohlednu. Explo proto začal být z celé situace z mnoha důvodů demotivovaný, unavený a potřeboval se i kvůli své psychice posunout dál. Vláďa tak na zápas zůstal sám. I když se svého snu na zápas v MMA stále nevzdává, i on se však potřeboval evidentně od zápasu malinko posunout.

Ve velmi osobním a upřímném videu totiž Vláďa přiznává, jak moc pro něj byl uplynulý rok a půl i vzhledem k chystanému fightu náročný. Svému MMA snu obětoval vše a z youtubera se snažil přepnout v plnohodnotného sportovce, jenž věnoval všechen svůj čas přípravě. Na natáčení pak často neměl nejen čas, ale ani chuť. Cítil totiž obří zodpovědnost za to, aby ve své velké výzvě nikoho nezklamal V osobní zpovědi pak popisuje, jak pro něj tato zkušenost byla i po psychické stránce hodně těžká a má za sebou jedno z nejnáročnějších období v životě.

Přeskakování mezi milovaným sportem a natáčením pro něj bylo extrémně náročné, ve svých videích se často hledal a přišel i o řadu kamarádů. Nyní se ovšem vrací více do psychické pohody a chce se ze sportovce opět přepnout v youtubera. Znamená to tedy, že už i on se vzdal snu na zápas? Ani náhodou.

S Oktagonem je dle všeho stále v kontaktu a jeho nový soupeř se stále velmi usilovně hledá. Dokonce už i existují i jména slibných kandidátů. A můžeme jen spekulovat zda jím bude nějaký jiný slovenský youtuber či organizátoři přistoupí k jinému kroku. I přesto chce ale Vláďa teď malinko zvolnit a věnovat se zase spíše fanouškům a svým šíleným videím. Snu o MMA se ale ještě rozhodně nevzdává.


Přečtěte si také