návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuber Expl0ited ukázal záběry z drsného tréninku na MMA zápas s Vláďou! Zvládli byste tuhle nálož?

Jak se připravuje slavný slovenský youtuber na MMA zápas s českým sokem Vláďou? Co všechno musí kvůli bitce podstoupit?
Vydáno: 27.05.2020, MilanR
Youtuber Expl0ited trénuje na MMA zápas.
Autor: YouTube.com/Expl0ited Youtuber Expl0ited trénuje na MMA zápas.

Je to pár dní, co byl ohlášen MMA zápas mezi slavnými youtubery, českým Vláďou a slovenským kolegou s přezdívkou Expl0ited. Nebude se však v jejich případě jednat o trapné vyřizování účtů jako v případě jiných youtuberů. Jsou to totiž kamarádi, kteří berou bitku prostě jako výzvu, díky níž chtějí čím dál populárnější bojový sport přiblížit mladé generaci a donutit je zvednout se od počítačů. Zápas organizovaný Oktagonem MMA se sice uskuteční až na konci roku, oba borci už na své fyzičce samozřejmě makají. A opravdu to není nic slabochy.

Oba youtubeři vydali na svých kanálech vyjádření k chystané bitce, jenže zatímco Vláďa odpovídal na otázky fanoušků, Expl0ited jim nabídl záběry ze svých prvních tréninků. A jelikož s MMA neměl dosud prakticky žádné zkušenosti, sáhl si skoro na dno. Ve videu ho tak najdete i na dně jeho psychických možností či v momentu, kdy už to po psychické stránce opravdu nedával. Na druhou stranu je zde ovšem vidět jeho bojovnost, vůle a celkem slušný vývoj během jednoho měsíce. Vláďa to s ním v ringu nebude mít lehké.

 

 

Vláďa vs. Expl0ited

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Vláďa a Expl0ited se utkají v MMA! Proč si půjdou po krku?

YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

YouTube Talks (1): Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Článek je zařazen v: Expl0ited , zápas , MMA , trénink , záběry , vláda , bitka , Oktagon

reklama