Vláďa vs. Expl0ited
Autor: Instagram.com/Vladavideos Vláďa vs. Expl0ited

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Vláďa a Expl0ited se utkají v MMA! Proč si půjdou po krku?

MilanR. Publikováno: 20.05.2020
Dva z nejsledovanějších youtuberů české a slovenské scény se porvou v ringu. Zápas se ovšem uskuteční z úplně jiného důvodu, než byste čekali.
Youtuber Vláďa
Vláďa
Vláďa, vlastním jménem Vladimír Kadlec, je známý komik a věčný smíšek z kanálu Vladavideos. Narodil... Přečíst celé

reklama

Česká youtuberská scéna už zažila pár bitek a potyček mezi naštvanými konkurenty. Už je to pár let, co se v kleci utkal Psychopat Bejr s tehdejším youtuberem Pstruhem a o bitce mezi Datlem a MikeJePan se mluví už více než rok. Nyní se ale dočkáme zápasu, který nemá na česko-slovenské scéně obdoby. Postaví se proti sobě opravdu velká youtuberská jména, bavič Vláďa a Slovák Expl0ited!

Jejich nečekaný společný zápas oznámila známá organizace Oktagon MMA s tím, že k bitce v kleci by mělo dojít v závěru roku. A bude to opravdu velké. Oba totiž patří mezi nejsledovanější youtubery svých národů. Zatímco komik a tvůrce reakčních videí Vláďa má přes 700 tisíc odběratelů, jeho slovenský rival už sahá po významné milionové hranici odběratelů. Důvod jejich střetnutí je ovšem jiný, než jste u youtuberů zvyklí.

Zatímco v minulosti si youtubeři v MMA vyřizovali účty, Vláďa s Expl0ited jsou kamarádi, kteří si velice rozumějí. Zápas v MMA zkrátka berou jako velkou výzvu, díky níž chtějí čím dál populárnější bojový sport přiblížit mladé generaci a donutit je zvednout se od počítačů. A navíc jim ukázat, že MMA rozhodně není jen o závěrečné bitce, ale celém procesu plném drsných tréninků i proměně vlastního uvažování.

„Čeká mě nejlepší období života plné dřiny a překonávání sebe sama, na jehož konci oba odejme jako noví lidé,“ napsal Peter Altof alias Expl0ited na svém Instagramu. Už teď je tedy jasné, že se bude jednat opravdu o velký zápas, do něhož půjdou oba borci na sto procent!

 

 

YouTube Talks - Rozhovor s Vláďou 1

YouTube Talks: Exkluzivní rozhovor s Vláďou! Kdy se ocitl na psychickém dně, a který youtuber ho nejvíc se*e?

Moma a Exl0ited patřili mezi nejznámější youtuberské páry.

GALERIE: Slavný youtuberský pár konečně přiznal rozchod! Dvojice poslala fanouškům tento dojemný vzkaz

reklama