VIDEO: Datel útočí na MikeJePan kvůli jejich youtuberské bitce! Vážně se na ni chce Mike vykašlat?

Očekávaná youtuberská bitka mezi Datlem a MikeJePan se pořád neuskutečnila. Proč?

Je to vlastně takový nekonečný příběh. Už to jsou dva roky, co internetový provokatér MikeJePan napadl během stávky taxikářů důchodce. To naštvalo konkurenčního youtubera Datla, jemuž s Mikeovým arogantním chováním došla trpělivost a vyzval ho na zápas v MMA. Jenže kvůli záležitostem obou youtuberů se jejich zápas pořád oddaloval a oddaloval. Jeden čas už to vypadalo, že se bitky dočkáme v listopadu loňského roku, Datel dokonce podle svých slov na zápas trénoval, ani tento termín však nevyšel. Dočkají se fanoušci zápasu vůbec?

Na to se snažil zodpovědět Datel ve svém nejnovějším videu a reagoval navíc na Mikeova nedávná slova. MikeJePan ve svém nedávném videu řekl, že zápas se odkládá kvůli jeho pracovní vytíženosti, přípravě anglického youtuberského kanálu a dalším závazkům. Mike zkrátka podle svých slov nemá vůbec na trénink čas. Jeho životospráva a aktuální režim pak prý jeho případnému tréninku také příliš nepomáhají. Z Datla si pak dělá ve videu legraci, že si chce na celé kauze jen nabrat sledovanost.

To všem Datel nenechal jen tak, Mikeovy důvody považuje za pouhé výmluvy, jelikož hodinu či dvě na trénink denně prý není tak složité si najít. Všechno je podle jeho slov o tom chtít a ostatní řeči okolo jsou jen výmluvy. Mike už podle něj dvakrát porušil slib a Datel si dokonce myslí, že se ho jeho youtuberský sok bojí!

MikeJePan má teď podle Datla údajně půl roku na to, aby mu řekl finální termín a zápas se konečně uskutečnil. Otázkou zůstává, kolik lidí jejich věčný spor vlastně ještě zajímá. A zda se Mike nakonec z celé bitky opravdu svým „nedostatkem času“ nevyvlíkne.


Přečtěte si také