návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: MikeJePan útočí s vánočním songem a nadává v něm ostatním youtuberům. Vážně se to někomu líbí?

Youtuber MikeJePan pokračuje ve svém comebacku a přichází s šílenou vánoční písničkou. Vážně z toho bude virální hit?
Vydáno: 09.12.2019
MikeJePan a nový vánoční song.
Autor: YouTube.com/MikeJePan MikeJePan a nový vánoční song.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už je to týden, co se kontroverzní MikeJePan vrátil na youtuberskou scénu s novým kanálem Arogantní, na němž každý den servíruje svá skandální videa. O úspěšném návratu by se ale zatím dalo spíše polemizovat. Počet odběratelů mu sice pomalu roste, žádný virální hit ovšem z jeho nové tvorby zatím nevzešel a jedno z jeho rádoby skandálních videí, v němž má potyčku s řidičem odtahové služby, bylo dokonce smazáno. Nyní se snaží svou internetovou kariéru nakopnout dalším z řady svých vánočních songů. A vás z něj budou zase bolet uši.

Jeho nový sváteční song se jmenuje Nohy z okna a má zhruba stejné hudební (ne)kvality, jak jsme byli od MikeJePan v minulosti zvyklí. Melodie se sice snaží být jakž takž chytlavá, text ale vlastně nedává moc smysl a o zpěvu či dobrém rapu snad ani nemůže být v případě kontroverzního youtubera řeč. A aby byla jeho píseň správně jednoduchá, Mike do ní přidal ještě několik útoků na ostatní youtubery, např. na Datla, s nímž se má utkat v zápase. Youtuber je ale nejspíš spokojen, jeho skalní fandové ho samozřejmě chválí a jeho pohodové mikiny a spol. se asi zase prodají.

 

 

MikeJePan se vrací!

VIDEO: Vyhaslý MikeJePan se vrací s novým kanálem a skandály! Vážně to byl on, kdo řídil formuli na dálnici?

MikeJePan

VIDEO: Youtuber MikeJePan útočí s dalším skandálem. Vážně ho zmlátil řidič odtahovky?

Článek je zařazen v: MikeJePan , vánoční song , Nohy z okna , song , youtuber