Youtubeři

3. prosince 2019 14:04

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber MikeJePan útočí s dalším skandálem. Vážně ho zmlátil řidič odtahovky?

Kontroverzní youtuber MikeJePan je zase zpátky na YouTube, těžko říct, jak dlouho jeho návrat potrvá tentokrát. On však sebevědomě střílí jedno video za druhým.

Podivný návrat MikeJePana stále pokračuje. A on uveřejňuje jedno video za druhým, jako by se nechumelilo. Mike vysvětlil, že prý nenatáčel žádná videa, protože něco připravoval. Ve skutečnosti Mikovi, který se snažil poukazovat na chyby městských policistů, smazal YouTube jeho celý kontroverzní kanál. Jeho chování na videích totiž překračovalo meze zdravého rozumu. Lidi na něj byli naštvaní s tím, že on sám spíš policisty provokoval a choval se jako agresivní petard, než aby odhaloval chyby v systému. Díky svému šílenému, místy až stupidnímu chování přišel o YouTube kanál i všechny ostatní sociální sítě.

Mike se vrátil s novým kanálem Arogantní, kde teď chce zveřejňovat zase ten stejný obsah – videa, na kterých má zachycovat přestupky měšťáků. V nejnovějším videu, které zveřejnil, zastavil Mike dopravu v Praze, aby upozornil pracovníka odtahové služby, že není připoutaný. Díky tomu došlo k potyčce, při kterém se zřejmě porvali a řidič odtahovky skončil ležet na silnici, nijak vážně zraněný ale naštěstí nebyl. Na přestupek sice Mike upozornil, ale za jakou cenu. Tvrdil, že už se změnil, těžko ale říct v čem. Spíš to vypadá, že se změnil k horšímu a chová se pořád stejně. Lidi mu dokonce nadávají, že si dovolil na staršího pána.

Těžko říct, kam tohle bude ještě spět. Lidi už mu vytrvale nahlašují videa a my jen můžeme čekat, jestli jeho slavný návrat na YouTube vydrží do konce prosince. Moc šancí tomu ale nedáváme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také