návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Vyhaslý youtuber MikeJePan našel nové dno! Odmítal vystoupit z auta, které mu chtěla policie odtáhnout

Bývalý youtuber a majitel Pojištění na pokuty MikeJePan se zase objevil na videu. Tentokrát ale od policie.
Vydáno: 18.02.2019
Mike Pán
Autor: facebook.com/MikePan Mike Pán
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

MikeJePan, původním jménem Mikael Oganesjan, je český podnikatel v pojišťovnictví a bývalý youtuber. Spravuje společnost Pojištění na pokuty, kde lidem sliboval, že za ně vyřeší všechny jejich pokuty nebo přestupky. Ve videích, které dřív nahrával na YouTube, často nadával měšťákům a urážel je. Sám navíc schválně dopravní přestupky páchal, třeba tak, že vjel autem na Karlův most.

Až mu byl dne 22. května 2018 zrušen YouTube kanál z důvodů porušení pokynů pro komunitu YouTube. Následně byl Mikovi smazán Instagram či Facebooková stránka. Proto už Mike zveřejňuje svoje příspěvky jenom na osobním profilu na Facebooku. Dá se říct, že už Mike příliš nikoho nezajímá, přesto se ale nedávno zase objevil na videích od policie, když odmítl vylézt z auta, které mu měli odtáhnout.

„Chtěl jsem jen pomoct s hledáním svého psa,“ křičel na celé kolo. Namísto toho mu ale přijeli odtáhnout auto. No, co k tomu dodat, jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. K tomu všemu na podvodnou činnost Pojištění na pokuty poukazovala Česká národní banka i Česká advokátní komora. Nezbývá než říct, že Mike je už všem jenom pro smích.

 

Článek je zařazen v: Mike Pán , MikeJePan , youtuber , Pojištění na pokuty