Youtubeři

2. prosince 2019 14:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vyhaslý MikeJePan se vrací s novým kanálem a skandály! Vážně to byl on, kdo řídil formuli na dálnici?

Jeden z nejkontroverznějších youtuberů, MikeJePan, se vrátil na YouTube. Jaká videa od něj můžeme čekat?

Na youtubera MikeJePan si asi ještě moc dobře pamatujete. Internetová hvězdička, která chtěla poukazovat převážně na chyby městských policistů, měla svého času velkou popularitu. Nakonec ale Mike doplatil na svou kontroverzi, arogantní a místy až stupidní chování i videa, na nichž byl už za šaška hlavně on a ne strážci pořádku. Kvůli jeho skandálním videím a příspěvkům nakonec časem přišel o svůj YouTube kanál (a vlastně i Instagram a Facebook) a zdálo se, že se za youtuberem navždy zavřela voda. Jenže on je po roce a půl zpátky!

MikeJePan má totiž nový kanál s názvem Arogantní, na který poslední rok a půl natáčel skandální videa a nyní je nám bude všechny postupně servírovat. Ve svém „prvním“ videu pak fanouškům i hejtrům ukazuje, jaké skandály a kontroverzní kousky si pro ně připravil, a co nám již brzy ukáže v plné stopáži. Kromě další potyček s městskými policisty či lidmi z odtahové služby pak ale ve videu tvrdí, že to on stojí za nedávnou tajemnou jízdou formule po dálnici, která obletěla celý český internet.

Můžeme mu to ale vůbec věřit? Vzhledem k jeho minulosti to raději prozatím berme s rezervou. Jeho budoucí video nám asi prozradí více. MikeJePan ale asi doufá, že po dlouhé době zase bude dobývat internet a dokonce slibuje, že příští rok rozjede mezinárodní platformu, s níž dokonce zasáhne celý svět. Tak určitě. Uvidíme, zda bude Mike se svým kontroverzním a arogantním chováním ještě vůbec někoho zajímat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také