Datel vs. MikeJePan
Autor: YouTube.com/Datel Datel vs. MikeJePan

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Datel vyzval MikeJePan kvůli napadenému důchodci na zápas! Přijal Mike výzvu?

Publikováno: 12.02.2018
Máme nakročeno k doposud nejvíce vyhrocené a nejhvězdnější youtuberské bitce vůbec, nebo se Mike zbaběle vymluví?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Internetem se momentálně šíří další youtuberská kauza, v níž nepřekvapivě hraje hlavní roli provokatér MikeJePan. Ten ve svém novém videu téměř napadl důchodce, a dokonce mu plivl do obličeje. Na závěr videa pak dodal, že je mu jedno, jestli se jedná o dítě či starého muže. Jakmile někdo udělá něco, co se mu nelíbí, nebo je jeho hejtr, prostě od něj podle jeho slov dostane “po bradě“. A právě tato slova vytočila doběla známého youtubera Datla, který se rozhodl vyzvat Mikea k oficiálnímu zápasu!

Podle Datla totiž Mike tímto klesl na absolutní lidské dno a jeho tvorbu považuje za naprostý odpad. A jelikož Mike slíbil, že nemá problém dát všem svým hejtrům nakládačku, vyzval ho Datel jako hejtr k bitce v ringu. A je zvědavý, jestli továrna na skandály opravdu splní své slovo nebo se raději z Datlovy výzvy vymluví. Youtuber, který se může pochlubit velmi vypracovaným tělem, pak dá hubenému Mikeovi klidně rok na přípravu a výtěžek z akce chce dát na charitu.

A co na jeho výzvu říká Pán? Ten už ji ve svém InstaStories přijal a jako jedinou podmínku si klade to, že bude moci celý zápas streamovat na svém kanále. Zdá se tedy, že se opravdu dočkáme hvězdné youtuberské bitky, v níž bude chtít dát Datel Mikeovi za vyučenou za jeho arogantní chování. Kdo z nich má podle vás větší šanci na vítězství?

 

 

MikeJePan napadl důchodce

VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Youtuber napadl na ulici důchodce. Vymlouvá se tímto trapným důvodem!

Datel skončil kvůli napadení u soudu.

Youtuber Datel skončil u soudu! Za napadení Ikara si vyslechl nečekaný trest. Musí nakonec do vězení?

reklama