VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Datel vyzval MikeJePan kvůli napadenému důchodci na zápas! Přijal Mike výzvu?

Máme nakročeno k doposud nejvíce vyhrocené a nejhvězdnější youtuberské bitce vůbec, nebo se Mike zbaběle vymluví?

Internetem se momentálně šíří další youtuberská kauza, v níž nepřekvapivě hraje hlavní roli provokatér MikeJePan. Ten ve svém novém videu téměř napadl důchodce, a dokonce mu plivl do obličeje. Na závěr videa pak dodal, že je mu jedno, jestli se jedná o dítě či starého muže. Jakmile někdo udělá něco, co se mu nelíbí, nebo je jeho hejtr, prostě od něj podle jeho slov dostane “po bradě“. A právě tato slova vytočila doběla známého youtubera Datla, který se rozhodl vyzvat Mikea k oficiálnímu zápasu!

Podle Datla totiž Mike tímto klesl na absolutní lidské dno a jeho tvorbu považuje za naprostý odpad. A jelikož Mike slíbil, že nemá problém dát všem svým hejtrům nakládačku, vyzval ho Datel jako hejtr k bitce v ringu. A je zvědavý, jestli továrna na skandály opravdu splní své slovo nebo se raději z Datlovy výzvy vymluví. Youtuber, který se může pochlubit velmi vypracovaným tělem, pak dá hubenému Mikeovi klidně rok na přípravu a výtěžek z akce chce dát na charitu.

A co na jeho výzvu říká Pán? Ten už ji ve svém InstaStories přijal a jako jedinou podmínku si klade to, že bude moci celý zápas streamovat na svém kanále. Zdá se tedy, že se opravdu dočkáme hvězdné youtuberské bitky, v níž bude chtít dát Datel Mikeovi za vyučenou za jeho arogantní chování. Kdo z nich má podle vás větší šanci na vítězství?

Sdílejte článek

Přečtěte si také