Bejr vs. Pstruh, finále
Autor: youtube.com Bejr vs. Pstruh, finále

VIDEO: Konečně! Záběry z youtuberské bitky roku jsou tady! Podívejte se, jak Pstruh TOTÁLNĚ zničil Bejra v krvavém boji!

Publikováno: 11.02.2017
Dlouho očekávaný záznam z MMA boje dvou youtuberů je tady! Jak vyhrocený zápas nakonec vypadal?
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Nebudeme to natahovat, už nějakou dobu se ví, že vyhrocenou bitku mezi Pstruhem a Psychopatem Bejrem vyhrál Pstruh. Dokonce už i prosáklo, že to bylo kvůli diskvalifikaci Bejra. Na to, jak se nechal vyřadit a jakým způsobem zápas probíhal, jsme ale nějakou dobu čekali a samozřejmě zatím nebyl jiný důvod, než sledovanost obou youtuberů.

Pstruh vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Pstruh a Psychopat Bejr se brutálně porvali v ringu! Víme, kdo vyhrál!

Zjevně tak probíhaly nějaké dohody mezi oběma stranami, což už samo o sobě celé věci mírně ubírá na atraktivitě. Takový trapný český kalkul. Pár fanoušků si to ale zjevně našlo, a protože už se jistě nemůžou dočkat, až si celý záznam pustí a pak se o své pocity podělí na Facebooku, nebudeme vás už zdržovat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Záznam bitky mezi Bejrem a Pstruhem

 

reklama