GALERIE: Slavný youtuberský pár konečně přiznal rozchod! Dvojice poslala fanouškům tento dojemný vzkaz

Patřili mezi nejstabilnější páry na internetové scéně. Proč se jejich cesty rozešly.

Ano, je to tak. Rozchod, o němž jsme vás před několika týdny informovali a fanoušci o něm dlouho spekulovali, je teď nyní už bohužel oficiální. Slavný youtuberský pár Moma a Expl0ited, který patřil hned po Gogovi a LucyPug mezi nejslavnější internetové dvojice na Slovensku, se opravdu rozešel. Sexy youtuberka to po týdnech fanouškovských spekulací sdělila na svém instagramovém ve velmi dojemném vzkazu.

V něm přiznává, že se oba už před měsíci rozhodli, že půjdou svojí cestou. Právě jejich cesty a zájmy byly čím dál odlišnější a skloubit je dohromady už bylo prakticky nemožné. A proto podle jejích slov učinili raději rozhodnutí, které je dobré pro oba. Navíc, jak sama dodává, všechno zlé je pro něco dobré a ona se prý nyní dokáže rozvíjet tak, jak předtím nedokázala.

Jsou už zkrátka lidmi nezávislí na sobě a Moma děkuje všem, kteří jí do tohoto období nebudou svými otázkami zbytečně vracet. Její dojemný vzkaz pak samozřejmě dojal všechny její fandy a i přes rozpad vztahu jim samozřejmě všichni přejeme mnoho štěstí do budoucna.


Přečtěte si také