GALERIE: Rozchod slavného youtuberského páru?! Vztah známé slovenské dvojice je prý u konce! Co se stalo?

Přišel youtuberský svět o další známý sexy pár?

Zdá se, že další známý youtuberský páreček, který si díky své lásce získal statisíce fanoušků na Slovensku i u nás, je minulostí. Řeč je o známém vtipálkovi Expl0ited a sexy youtuberce Momě, kteří spolu chodí již pár let. Na Slovensku pak patří mezi nejslavnější youtubery a hned po Gogovi s LucyPug jsou zde nejslavnější a nejkrásnější youtuberskou dvojicí. Tedy možná už spíše byli.

Po internetu se totiž v posledních dnech šíří spekulace, že známý páreček je už pár týdnů od sebe a možná spolu už nechodí. Obavy fanoušků se rozjely kvůli tomu, že kdysi neoddělitelná dvojka, jež bez sebe nedala ani ránu, už několik týdnů neumístila na sociální sítě ani jednu společnou fotku a ani nenatočila společné video. To bylo přitom u nich takřka na denním pořádku. Místo toho cestují Moma i Expo sami po světě, o tom druhém se ve svých příspěvcích ani nezmiňují a na otázky fanoušků na téma jejich vztahu vůbec neodpovídají.

Je proto celkem logické, že se příznivci o budoucnost jejich oblíbené dvojice bojí čím dál více. Po internetu navíc kolují informace, že pár je údajně opravdu od sebe. I nadále prý spolu ovšem bydlí pod jednou střechou a uvidí, co bude s jejich vztahem dál. Tak schválně, zda se k této situaci konečně vyjádří. A zda slavný milostný románek nakonec bude mít dost nešťastný konec.

Sdílejte článek
Štítky Slovensko rozchod vztah galerie youtubeři Moma Internet Muzeum moderního umění Světová výstava Expl0ited youtuberský pár

Přečtěte si také