návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Rozchod slavného youtuberského páru?! Vztah známé slovenské dvojice je prý u konce! Co se stalo?

Přišel youtuberský svět o další známý sexy pár?
Vydáno: 09.03.2018
Youtuberský páreček Expl0ited a Moma
Youtuberský páreček Expl0ited a Moma Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdá se, že další známý youtuberský páreček, který si díky své lásce získal statisíce fanoušků na Slovensku i u nás, je minulostí. Řeč je o známém vtipálkovi Expl0ited a sexy youtuberce Momě, kteří spolu chodí již pár let. Na Slovensku pak patří mezi nejslavnější youtubery a hned po Gogovi s LucyPug jsou zde nejslavnější a nejkrásnější youtuberskou dvojicí. Tedy možná už spíše byli.

Po internetu se totiž v posledních dnech šíří spekulace, že známý páreček je už pár týdnů od sebe a možná spolu už nechodí. Obavy fanoušků se rozjely kvůli tomu, že kdysi neoddělitelná dvojka, jež bez sebe nedala ani ránu, už několik týdnů neumístila na sociální sítě ani jednu společnou fotku a ani nenatočila společné video. To bylo přitom u nich takřka na denním pořádku. Místo toho cestují Moma i Expo sami po světě, o tom druhém se ve svých příspěvcích ani nezmiňují a na otázky fanoušků na téma jejich vztahu vůbec neodpovídají.

Je proto celkem logické, že se příznivci o budoucnost jejich oblíbené dvojice bojí čím dál více. Po internetu navíc kolují informace, že pár je údajně opravdu od sebe. I nadále prý spolu ovšem bydlí pod jednou střechou a uvidí, co bude s jejich vztahem dál. Tak schválně, zda se k této situaci konečně vyjádří. A zda slavný milostný románek nakonec bude mít dost nešťastný konec.

Kolik vydělává Expl0ited na YouTube?

VIDEO: Jeden z nejúspěšnějších slovenských youtuberů Expl0ited přiznal, kolik vydělává! Tahle částka vás šokuje!

Youtuber vystrašil lidi na ulici.

VIDEO: Drsný prank! Youtuber Expl0ited děsil lidi na ulici umělým hadem. Chytla ho policie!

Článek je zařazen v: Moma , Expl0ited , rozchod , youtubeři , youtuberský pár