Kolik vydělává Expl0ited na YouTube?
Autor: Expl0ited Kolik vydělává Expl0ited na YouTube?

VIDEO: Jeden z nejúspěšnějších slovenských youtuberů Expl0ited přiznal, kolik vydělává! Tahle částka vás šokuje!

Publikováno: 12.04.2017
Slovenská internetová hvězda přiznala to, co se většina konkurentů snaží skrýt.
Expl0ited
Expl0ited
Expl0ited je po Gogovi asi nejslavnější slovenský youtuber, jenž natáčí jak zábavná tak herní videa... Přečíst celé

reklama

Pro mnohé lidi je to věčná otázka. Kolik opravdu vydělávají v současnosti populární youtubeři? Je to zoufale malá částka, nebo se jedná o nechutně obrovské sumy? Právě na tyto dotazy se rozhodl bez obalu odpovědět vtipálek Expl0ited, jenž je na Slovensku po Gogovi druhým nesledovanějším youtuberem.

Svým fanouškům tak jasně vysvětlí, jak přesně to na YouTube funguje a z čeho přesně dostávají jejich internetové idoly peníze. Vysvětluje tak, že hlavní příjmy mají youtubeři z reklam ve videích a ze spoluprací se známými firmami. Jejich výnosy se pak odlišují samozřejmě podle sledovanosti a toho, kolik reklam do videí vloží.

Expl0ited ale rozhodně nechodí okolo horké kaše a řekne i přesné částky svých příjmů. Přiznává, že uplynulý měsíc vydělal v přepočtu zhruba 15 tisíc korun. Jedná se ale o jednu z jeho nejnižších částek a například na konci loňského roku si za měsíc přišel i na tučnou částku přes 50 000 korun.

A to už je hodně slušné číslo, které mu budou nejspíš mnozí závidět. Dodává ovšem, že výše příjmů se v různých zemí liší a známější youtubeři z Čech vydělávají podle něj ještě daleko více. Odhaduje tak, že například takový Datel si může měsíčně přijít i na 150 tisíc korun. Zdají se vám tyto částky velké, nebo jste čekali více?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Exploited - kolik vydělává?

 

Kolik vydělává MikeJePan?

MikeJePan provokuje hejtry! Chce otestovat policisty v Americe a přiznal, kolik vydělává na YouTube!

Opravdu nám dvojice tohle tajila?

VIDEO: Pravda o rozchodu Goga a LucyPug?! Vyspala se snad youtuberka s jeho kamarádem MenTem?

reklama