TOP 5: Nejlepší vycházející hvězdy YouTube! Tyhle mladé youtuberky se vyplatí sledovat. Budou slavnější než Teri?

Které mladé youtuberky se vyplatí sledovat?

Věděli jste, že ne všichni youtubeři jsou jako Carrie Kirsten nebo MikeJePan? Jo, pro někoho to možná bude překvápko, najdou se ale i tací, kteří berou svoji roli influencera vážně a snaží se podle toho chovat. Točí kvalitní, zajímavé věci a snaží se jít příkladem, protože vědí, že mladí lidé k nim vzhlížejí. Nejlepším příkladem takového správného youtubera budiž Kovy. A i když se každý nemůže chlubit tak vyspělým obsahem, jako má on, najdou se i další, kteří mají potenciál jednou dělat YouTube lepším. A protože ženy mají přednost, začínáme naším výběrem 5 nejlepších vycházejících youtuberek. Znáte je?

5. Karol Kutilová

Počet odběratelů: 32 tisíc

Na YouTube teprve od roku 2016, tato mladá youtuberka rozhodně nepatří mezi přední tváře české youtubové scény. Vlastně by nás nepřekvapilo, kdybyste o ní ještě nikdy neslyšeli. To ale neznamená, že její videa nemají smysl, kvalitní úpravu a samozřejmě taky zábavní hodnotu. Karol v podstatě chybí jenom čas na to, aby mohla víc točit. To ale ještě určitě přijde. Do té doby jí budeme pozorně sledovat, a vy byste měli taky.

4. Adele Brandi

Počet odběratelů: 114 tisíc

Tato vycházející hvězda se umístila na třetím místě mezi nejlepšími blogerkami roku 2017 na oceněních Czech Blog Awards, a to už samo o sobě znamená hodně. Přidejte fakt, že je aktivní, má dobré nápady a plno energie, a je tak už jen otázkou času, než se jí podaří naplno prorazit. Bude to už letos?

3. Annie Camel

Počet odběratelů: 121 tisíc

Tahle mladá youtuberka s možná trochu nešťastně zvoleným jménem se ve zdejší topce rozhodně neztratí jak počtem odběratelů, tak ani kvalitní tvorbou. Jasně, jejímu kanálu pořád vévodí spíše odlehčenější videa, když se ale podíváte například na to následující, najednou není tak těžké si představit, že by v budoucnu mohla být klidně expertkou přes bydlení. My jí každopádně fandíme.

2. TheLucy

Počet odběratelů: 107 tisíc

Na cenách Czech Blog Awards 2017 skončila na desátém místě, popularita této vycházející hvězdy ale od té doby konstantně stoupá a můžou za to i její zábavná videa. Navíc si na začátku zvolila jednoduché jméno, a i to se bude v budoucnu počítat. Bude 2018 jejím rokem? Zatím těžko říct. Za sledování ale stoprocentně stojí už teď.

1. Anna Šulc

Počet odběratelů: 355 tisíc

Annu Šulc už v tuhle chvíli snad nemusíme představovat. Většina z vás ji dobře zná, loni vyhrála cenu pro blogerku roku, její popularita raketově stoupá a ukazuje se to i na počtu odběratelů. Přitom ještě o rok zpátky na tom byla přesně tak, jako slečny o pár řádků výše. Annu ale přesto stále řadíme mezi vycházející hvězdy, ten potenciál má skutečně obrovský a loni rozhodně neřekla poslední slovo.


Přečtěte si také