VIDEO: Utkají se Vláďa a Expl0ited konečně v ringu? Český youtuber prozradil nečekané informace!

Jak to vypadá s dlouho odkládanou youtuberskou válkou? Je MMA zápas mezi internetovými hvězdami passé, nebo se ho přece jen dočkáme?

Už je to víc než rok, co byla ohlášena tzv. válka youtuberů mezi českou internetovou hvězdou Vláďou a jeho slovenským protějškem Expl0ited. Jejich očekávaný zápas však neměl být o vyřizování účtů. Youtubeři jsou totiž ve skutečnosti kamarádi a zápas v MMA zkrátka berou jako velkou výzvu, díky níž chtějí čím dál populárnější bojový sport přiblížit mladé generaci a donutit je zvednout se od počítačů a navíc lidem ukázat i náročné tréninky.

Dva borci měli pod záštitou organizace Oktagon změřit síly už loni, kvůli koronavirové situaci se ovšem bitka odložila a malinko se o ní přestalo mluvit. Že by se nad očekávaným fightem zavřela voda? Podle Vládi tomu tak rozhodně není! Podle českého youtubera zápas bude, tedy alespoň on se v ringu rozhodně objeví a už brzy máme očekávat detailnější info ohledně data konání. Další rok už bychom však rozhodně čekat neměli.

Celá situace se pak podle spoluvlastníka Oktagonu Ondřeje Novotného malinko zkomplikovala a kvůli odkladům se všichni snaží situaci vyřešit a porvat se před arénou nabitou diváky. A možná jim dělá trochu vrásky i fakt, že zatímco Vláďa se pořád udržuje ve formě, Explo to údajně tolik neprožívá a má teď menší pauzu. Všichni ale i přesto tvrdí, že zápas rozhodně bude! Snad se ho dočkáme ještě letos.

Sdílejte článek

Přečtěte si také