Jak to vypadá s youtuberskou bitkou?
Autor: YouTube.com/Vladavideos Jak to vypadá s youtuberskou bitkou?

VIDEO: Utkají se Vláďa a Expl0ited konečně v ringu? Český youtuber prozradil nečekané informace!

MilanR. Publikováno: 17.08.2021
Jak to vypadá s dlouho odkládanou youtuberskou válkou? Je MMA zápas mezi internetovými hvězdami passé, nebo se ho přece jen dočkáme?
Youtuber Vláďa
Vláďa
Vláďa, vlastním jménem Vladimír Kadlec, je známý komik a věčný smíšek z kanálu Vladavideos. Narodil... Přečíst celé

reklama

Už je to víc než rok, co byla ohlášena tzv. válka youtuberů mezi českou internetovou hvězdou Vláďou a jeho slovenským protějškem Expl0ited. Jejich očekávaný zápas však neměl být o vyřizování účtů. Youtubeři jsou totiž ve skutečnosti kamarádi a zápas v MMA zkrátka berou jako velkou výzvu, díky níž chtějí čím dál populárnější bojový sport přiblížit mladé generaci a donutit je zvednout se od počítačů a navíc lidem ukázat i náročné tréninky.

Dva borci měli pod záštitou organizace Oktagon změřit síly už loni, kvůli koronavirové situaci se ovšem bitka odložila a malinko se o ní přestalo mluvit. Že by se nad očekávaným fightem zavřela voda? Podle Vládi tomu tak rozhodně není! Podle českého youtubera zápas bude, tedy alespoň on se v ringu rozhodně objeví a už brzy máme očekávat detailnější info ohledně data konání. Další rok už bychom však rozhodně čekat neměli.

Celá situace se pak podle spoluvlastníka Oktagonu Ondřeje Novotného malinko zkomplikovala a kvůli odkladům se všichni snaží situaci vyřešit a porvat se před arénou nabitou diváky. A možná jim dělá trochu vrásky i fakt, že zatímco Vláďa se pořád udržuje ve formě, Explo to údajně tolik neprožívá a má teď menší pauzu. Všichni ale i přesto tvrdí, že zápas rozhodně bude! Snad se ho dočkáme ještě letos.

 

 

Vláďa vs. Expl0ited

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Vláďa a Expl0ited se utkají v MMA! Proč si půjdou po krku?

Youtuber Expl0ited trénuje na MMA zápas.

VIDEO: Youtuber Expl0ited ukázal záběry z drsného tréninku na MMA zápas s Vláďou! Zvládli byste tuhle nálož?

reklama