Youtubeři

8. července 2022 15:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Naštvaný Psychopat Bejr plive na Clash of the Stars! Proč neproběhne jeho zápas s Filipem Grznárem?

CLASH OF THE STARS 2 - Psychopat Bejr napadl Grznára

Proč nakonec neproběhne očekávaný zápas mezi nesmiřitelnými rivaly?

Byl to moment, na který diváci druhé zápasnické akce Clash of the Stars jen tak nezapomenou. Kontroverzní youtuber a provokatér Aleš Bejr vtrnul do ringu za nic netuším kulturistou a zápasníkem Filipem Grznárem a drsně ho napadl. Psychopata musela z haly vyvádět ochranka a naštvaný Grznár se chtěl hned pomstít.

Bejr později prozradil, že Grznára napadl kvůli jeho nedávným řečem na sociálních o tom, že chce válku. Youtuber, který má ukrajinskou manželku, si vzal tato slova osobně a nestačila mu ani pozdější Grznárova omluva do médií. Po jeho útoku se zdálo, že oficiální potvrzení jejich zápasu v Clash of the Stars, kde si vyřídí svalnatí borci účty, je jen formalitou. Ostatně, i samotní pořadatelé zápasnické akce dávali na svůj Instagram záběry toho, jak již Bejr poctivě trénuje. Jenže nakonec je všechno jinak a zdá se, že k šoku všech ze zápasu nakonec sešlo!

S nečekaným rozhodnutím přišel ve svém nejnovějším videu samotný Bejr, který ve svém typickém amoku přiznal, že mu už z Grznára i pořadatelů Clash of the Stars, Tomáše Linh Le Syho a Jakuba Jíry, ruply nervy. Se svým sokem už byl totiž údajně domluven na zápas několik týdnů a měl se uskutečnit v thajském boxu. Jenže Grznár prý začal ve velkém měnit předem nastavené podmínky a chtěl bitku v MMA. A pokud má dojít na thajský box, požaduje menší rukavice. Jenže o změně podmínek nechce Psychopat Bejr ani slyšet a jelikož za nová pravidla za ním přišli lobovat i lidé z Clash of the Stars, rupla zase Alešovi jednou jeho pověstná cévka a rozhodl se, že na zápas a celou organizace, slušněji řečeno, kašle.

„Všichni jsme se domluvili na zápase a jasných daných pravidlech. Teď sem přijedou, telefonuje se, hodinový telefonáty s Filípkem. Budeme klečet na kolenou a on ve finále řekne ty svá pravidla, která si řekl. Asi takhle,” začal Bejr svou naštvanou řeč. „Uvědomte si, že jsme se na něčem domluvili. Ty Filípku, vy si tady všichni hrajete dohromady. Vy si tady všichni podáváte ruce, tleskáte si a plácáte se ramenou. Vy jste všichni jedna parta totálních ho*en, vole. Já vás mám u pr*ele. Až přijdete s těmi pravidly, která jsme si domluvili, tak se o tom můžeme bavit. Ve finále je rozhodnutí takové, že na vás z vysoka kálím. Dělejte si svoji politiku, dělejte si vaše Clash of the Stars polštářové bitky. Mě z toho vynechte, já na vás se*u,“ vysvětlil doběla vytočený Bejr ve svém videu. A svou totální naštvanost dal najevo tím, že na sobě roztrhal tričko od Clash of the Stars a navrch začal plivat.

Své k celé záležitosti řekl na Instagramu dříve i Filip Grznár. A zdá se, že ani on couvnout nehodlá. „S Alešem jednáme už od minulého srpna. Jít nechtěl, takže jsem zápasil s Psycho Michalem, který byl náhrada místo něj. Teď si nakonec vyhádal nějaké solidní peníze a teprve začíná mít zájem, respektive mu nevadí, že dostane tolik. Každopádně mě už tyhle hádky nebaví. Ty jeho proslovy na netu a trapná videa. Buď půjde v malých rukavicích thajský box či v MMA a nebo mě to nezajímá,” řekl důrazně. Zdá se tedy, že s očekávanou bitkou se nakonec můžeme rozloučit, i když emoce budou nejspíš i nadále vřít ve velkém. Nebo se snad jedná o virální tah, jak na zápas v dalším večer Clash of the Stars ještě více upozornit?