Hlavní hrdina se rozhodně bude muset od compu zvednout!
Autor: youtube.com Hlavní hrdina se rozhodně bude muset od compu zvednout!

Hacker míří do kin - Chris Hemsworth v novém filmu (TRAILER)

jana.divisova. Publikováno: 14.01.2015
Chris Hemsworth je hacker, který si ani ve snu nepředstavoval, jak divoké dobrodružství ho čeká. Režisér Michael Mann akční žánr umí, takže se můžete těšit na nabitý děj, dokonalé akční scény, bezchybné tempo, zvuk i kameru. Film se natáčel převážně v LA, Chicagu, Hongkongu a Jakartě.

reklama

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Style - Hacker trailer

O čem film je:

Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (Zdroj: CinemArt)

Tatínek Chris Hemsworth se teď  vzorně stará o starší sestřičku...

Chris Hemsworth se dočkal: Dvojčata jsou na světě!

Zaostřeno na kina:

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 1

Čeká se v kinech - Filmové novinky na rok 2015 pohromadě

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 25

Avengers: Age of Ultron. Prohlédněte si filmový trhák ve FOTOGALERII (33 fotek)

reklama