návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Hacker míří do kin - Chris Hemsworth v novém filmu (TRAILER)

Chris Hemsworth je hacker, který si ani ve snu nepředstavoval, jak divoké dobrodružství ho čeká. Režisér Michael Mann akční žánr umí, takže se můžete těšit na nabitý děj, dokonalé akční scény, bezchybné tempo, zvuk i kameru. Film se natáčel převážně v LA, Chicagu, Hongkongu a Jakartě.
Vydáno: 14.01.2015
Hlavní hrdina se rozhodně bude muset od compu zvednout!
Autor: youtube.com Hlavní hrdina se rozhodně bude muset od compu zvednout!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Prima Style - Hacker trailer

O čem film je:

Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (Zdroj: CinemArt)

Tatínek Chris Hemsworth se teď  vzorně stará o starší sestřičku...

Chris Hemsworth se dočkal: Dvojčata jsou na světě!

Zaostřeno na kina:

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 1

Čeká se v kinech - Filmové novinky na rok 2015 pohromadě

Avengers: Age of Ultron - Obrázek 25

Avengers: Age of Ultron. Prohlédněte si filmový trhák ve FOTOGALERII (33 fotek)

Článek je zařazen v: kino , Chris Hemsworth , Anne Hathaway , Hacker , Hong Kong , Michael Mann