Čeká se v kinech - Filmové novinky na rok 2015 pohromadě

Rozhodně bude letos na co jít do kina! Skvělé filmy stojí ve frontě a tady je výběr toho nejlepšího, včetně videa s 11 nejdůležitějšími TRAILERY na jeden zátah.

Hned v lednu romantický začátek. 15. ledna - S láskou, Rosie

V lednu si přijdou na své fanušci všech žánrů. 22. ledna půjde do kin thriller E. A. Poe - Podivný experiment, 29. ledna komedie s Johnnym Deppem Mortdecai: Grandiózní případ. A životopisný film Kód Enigmy představí Alana Turinga (hraje ho Benedict Cumberbatch), který dokázal prolomit během 2. světové války šifrovací kód.

Z českých filmů měl hned zkraje roku premiéru Fotograf režisérky Ireny Pavláskové inspirovaný osudem fotografa Jana Saudka, premiéru mají také komedie Babovřesky 3 a Kobry a užovky.

Únor bude jednoznačně patřit hříšnému sexu. Po celém světě netrpělivě čekají na film 50 odstínů šedi věrné čtenářky románu! V ČR bude premiéra 12. února.

V březnu se bude hrát Vybíjená (nový český film má premíéru na 12. března)

Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol jako trojice spolužáků Jeff, Skippy a Tom. Peripetie vztahů se ženami je pravidelně vracejí do jejich staromládeneckého doupěte.

A jak už to bývá, vody rozčeří především abiturentský sraz. V roli třídní sexbomby se můžete těšit na Simonu Krainovou, dokonalá je i třídní ošklivka (Simona Babčáková) nebo profesor v podání Lukáše Vaculíka. Pořád je sexy!

V dubnu čeká rodiny s dětmi pohádkový muzikál Čarovný les, ve kterém zpívá Meryl Streepová, Emily Bluntová či Johnny Depp.

Také bude mít premiéru Rychle a zběsile 7, dotočený po tragické smrti herce Paula Walkera s využitím počítačových triků, některé záběry dohráli jeho bratři Cody a Caleb.

Především se ale fanoušci nemohou dočkat dalšího filmu ze série Avengers – Avengers: Age of Ultron. Ten je označovaný za vůbec nejdůležitější filmovou premiéru roku.

V květnu vstoupí do kin sci-fi film Honba za zítřkem s Georgem Cloonem, v červnu přidusá Jurský svět.

V červenci se vrátí Terminátor s Arnoldem Schwarzeneggerem – Terminátor: Genisys.

A dál?

22. října bude mít premiéru nová bondovka Spectre. Podívejte se na snímky z jejího natáčení v Londýně:

V listopadu se dočkáte nových Hunger Games, v prosinci se chystáají další velkolepé dobrodružství Star Wars: Epizoda VII a Mission Impossible 5 s nestárnoucím Tomem Cruisem.

Tak a teď nádech - Ponořte se do videa, ve kterém je 11 trailerů na filmy očekávané v roce 2015 pohromadě:

KOMPLETNÍ PŘEHLED NOVINEK v českých KINECH NAJDETE TADY


Přečtěte si také