Showbyznys

20. října 2021 17:47

redakce Prima Lajk

Herečka z Harryho Pottera prozradila, jak málem přišla o život. S jakou nemocí roky bojovala?

Herečka Evanna Lynch promluvila o svém boji s poruchou příjmu potravy.

Od vydání nového memoáru herečky Evanny Lynch, mimo jiné představitelky Lenky Láskorádové z Harryho Pottera, uběhlo jen pár dní, a už se mezitím dostala dvakrát do novinových titulků. Poprvé, když v knize odhalila, že na place natáčení několik let tajila vztah s jedním ze svých hereckých kolegů, a teď znova, když na sebe prozradila, že bojovala s myšlenkami na sebevraždu.

Důvodem byla její neléčená porucha příjmu potravy, kvůli které musela bojovat s náladami, při kterých myslela jen na to, jak to všechno skoncovat. Ostatně herečka sama přiznává, že kniha není jen memoár, ale že má zároveň poradit a pomoct dalším mladým lidem, aby se třeba lépe vyrovnali s podobnými problémy, kterými si prošla i ona sama.

Dnes již 30letá herečka popsala, jak absence sebevědomí, strach, že v ničem nevyniká a že nikdy nenajde lásku nakonec vedly k tomu, že začala bojovat s anorexií. Později ale v životě došla stavu, kdy našla štěstí a všechny tyto temné myšlenky tak nějak zmizely přirozeně. Jinými slovy čas hojí všechny rány a teď máme dalšího slavného člověka, jenž je toho příkladem.


Přečtěte si také