Showbyznys

19. října 2021 18:13

redakce Prima Lajk

Hvězda Harryho Pottera 9 let tajila vztah se svým hereckým kolegou! S kým celou dobu kráska randila?

Herečka 9 let tajila vztah se svým hereckým kolegou z Harryho Pottera.

A máme tu další hezké odhalení z filmové série o slavném čaroději Harrym Potterovi. Tentokrát se týká představitelky mladé Lenky Láskorádové. Ta totiž čerstvě prozradila, že devět let udržovala tajný vztah se svým bývalým hereckým kolegou. A co víc, jeho příjmení bylo ve filmu Potter!

Herečka Evanna Lynch ve filmech potkala totiž kromě Daniela Radcliffea, Emmy Watson nebo Ruperta Grinta taky Robbieho Jarvise. A právě Jarvis ve filmech ztvárnil mladého Jamese Pottera, otce Harryho. Právě s ním pak skoro dekádu randila, než vztah ukončila v roce 2016. Herečka nyní vydala svoji novou knížku, memoár shrnující její dospívání. Více informací k ní naleznete na jejím Instagramu.

Oba herci každopádně nadále pracují a údajně se i stýkají. Zůstali tak alespoň dobrými přáteli. A co se týče důvodu, proč vlastně herečka vztah tajila. Inu, byla prý mladá a ani jeden z páru nestál o strhávání pozornosti právě na ně. To je překvapivě rozumný důvod.

Sdílejte článek
Štítky film vztah herci Harry Potter herec Rupert Grint herecka Emma Watsonová Evanna Lynchová láska Lenka Láskorádová Evanna Lynch Robbie Jarvis James Potter

Přečtěte si také