Hrozí Bradu Pittovi konec kariéry? Angelina ho obvinila z týrání dětí!

Brad Pitt čelí novému obvinění ze strany bývalé manželky Angeliny Jolie.

Herečka Angelina Jolie čerstvě předložila soudu v Los Angeles velmi šokující dokumenty, ve kterých tvrdí, že k ní a jejich dětem byl její bývalý manžel Brad Pitt násilný, a že je dokonce v několika případech týral.

Nejedná se o novou žalobu, nýbrž probíhající soudní spor mezi Pittem a Jolie kvůli prodeji francouzského vinařství, které společně před lety koupili. Po rozvodu si majetek rozdělili, Angelina ale nakonec svůj podíl ve vinařství prodala, což Pitta naštvalo, a herečku tak zažaloval. Ta ale nyní podala protižalobu.

V nových dokumentech podaných stranou herečky se ale Jolie rozhodla odvést pozornost směrem k chování a činům jejího bývalého partnera. V jedné zprávě tak například stojí, že v roce 2016 byl herec během letu násilný a ubližoval jak jí, tak dětem cestujícím s nimi. Jedno dítě měl údajně škrtit, druhé pak praštit. Samotnou herečku pak podle jejích slov herec chytil pod krkem a lil na ni pivo a víno. Vše během cesty z Francie do Kalifornie. Herečka navíc obvinění doložila i několika černobílými fotografiemi svých zranění z té doby. Pár dní po této hororové cestě letadlem pak Jolie podala žádost o rozvod. Pitt po ní taky podle všeho později požadoval podepsání smlouvy o mlčenlivosti ohledně celého incidentu. Právě tato snaha ovšem celé jednání o rozdělování majetku značně zkomplikovala.

Úřady každopádně v minulosti domnělý útok na palubě letadla vyšetřovaly a nakonec se rozhodly herce z ničeho neobvinit. Ten sám obvinění své exmanželky popřel a incident popsal jako obyčejnou rodinnou hádku, během které došlo na zvýšení hlasu, ale nic víc. Kromě tohoto soudního sporu spolu každopádně bývalí manželé taky válčí o opatrovnictví dětí. Těch mají celkem šest – Maddoxe (21), Pax (18), Zaharu (17), Shiloh (16), Vivienne (14) a Knoxe (14).

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt násilí herci týrání dětí Angelina Jolie

Přečtěte si také