Johnny Knoxville s partičkou bláznů z Jackass
Autor: Paramount Johnny Knoxville s partičkou bláznů z Jackass

Hvězda Jackass je žalována obětí za způsobené trauma. Co jí blázen Knoxville provedl?

TF. Publikováno: 16.12.2022
Johnny Knoxville čelí soudnímu sporu kvůli nedávnému žertu.

reklama

Philip John Clapp aka Johnny Knoxville proslul jako hlavní blázen z potrefené partičky kamarádů Jackass, kteří si nechávají záměrně ubližovat a dělají hromady šílených kaskadérských kousků, při nichž jde mnohdy o holý život. Ačkoli už pomalu táhne tomuto šílenci na dvaapadesát, jeho vnitřní dítě zřejmě nezestárne nikdy, a tak se i nadále Knoxville angažuje ve všemožných bláznivých projektech.

Jedním z nich je i prankovací televizní show Prank Patrol, která bude mít v následujícím roce premiéru nové řady. Knoxville si v pořadu dělá legraci z nic netušících obětí a přivádí je přinejmenším do rozpaků a nepříjemných situací. Jeden vtípek na údržbáře firmy Task Rabbit Khalila Khana však ale zašel možná až příliš daleko, neboť se týpek rozhodl na Knoxvilla podat žalobu za traumatizující zážitek.

O co přesně šlo, zatím není z důvodů ochrany jasné, ale podle soudních informací měl být Khan vystaven násilné hrozbě, vyhrožování a obvinění z vraždy poníka. Celá situace mu zřejmě nepřišla tak vtipná jako Knoxvillovi, který v rámci natáčení pořadu za vtípkem stál. Po komikovi tak týpek nyní požaduje odškodné za vystavené trauma a zákaz odvysílání natočené epizody.

Blázen Steve-O

Hvězda Jackass odhalila, kolik peněz si vydělává. Šokuje vás, jak málo to je!

reklama