Showbyznys

16. prosince 2022 11:21

redakce Prima Lajk

Hvězda Jackass je žalována obětí za způsobené trauma. Co jí blázen Knoxville provedl?

Johnny Knoxville čelí soudnímu sporu kvůli nedávnému žertu.

Philip John Clapp aka Johnny Knoxville proslul jako hlavní blázen z potrefené partičky kamarádů Jackass, kteří si nechávají záměrně ubližovat a dělají hromady šílených kaskadérských kousků, při nichž jde mnohdy o holý život. Ačkoli už pomalu táhne tomuto šílenci na dvaapadesát, jeho vnitřní dítě zřejmě nezestárne nikdy, a tak se i nadále Knoxville angažuje ve všemožných bláznivých projektech.

Jedním z nich je i prankovací televizní show Prank Patrol, která bude mít v následujícím roce premiéru nové řady. Knoxville si v pořadu dělá legraci z nic netušících obětí a přivádí je přinejmenším do rozpaků a nepříjemných situací. Jeden vtípek na údržbáře firmy Task Rabbit Khalila Khana však ale zašel možná až příliš daleko, neboť se týpek rozhodl na Knoxvilla podat žalobu za traumatizující zážitek.

O co přesně šlo, zatím není z důvodů ochrany jasné, ale podle soudních informací měl být Khan vystaven násilné hrozbě, vyhrožování a obvinění z vraždy poníka. Celá situace mu zřejmě nepřišla tak vtipná jako Knoxvillovi, který v rámci natáčení pořadu za vtípkem stál. Po komikovi tak týpek nyní požaduje odškodné za vystavené trauma a zákaz odvysílání natočené epizody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také