Showbyznys

20. listopadu 2022 11:26

redakce Prima Lajk

Hvězda Jackass odhalila, kolik peněz si vydělává. Šokuje vás, jak málo to je!

Jeden z největších bláznů na světě prozradil, jak je na tom s výplatou.

Stephen Gilchrist Glover aka Steve-O z potrefené partičky bláznů Jackass je proslulý šíleným životem a odvážnými kaskadérskými kousky, při kterých mu jde pravidelně o život. Není pochyb o tom, že vedle Johnnyho Knoxvilla je Steve-O nejslavnější z gangu Jackass, a tak není divu, že si za svou kariéru přišel na dost slušné jmění.

Odhaduje se, že jeho majetek má hodnotu zhruba 4 milionů dolarů, což vůbec není špatné, vezmeme-li v potaz, že za ty peníze vyzvracel zlatou rybku, nechal pijavice, aby mu cucaly oční bulvy nebo se několikrát nechal nakopat do svých genitálií. Blázen Steve-O byl a je zkrátka ochotný udělat pro legraci všechno, což na něm jeho fanoušci milují.

V nedávném rozhovoru si však postěžoval, že ačkoli si za svou kariéru vydělal celkem dost, zpětně už se mu to moc z repríz dílů a filmů Jackass nevrací. „Když film vydělává peníze, trochu z nich ochutnáme. Ze starších snímků to ale není už taková paráda,“ řekl Steve-O ve svém podcastu Wild Ride! s tím, že z opakování televizních pořadů nemají takřka nic. Přesnou částku si ale nechala hvězda Jackass diplomaticky pro sebe a neprozradila ji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také