Showbyznys

20. listopadu 2022 10:43

redakce Prima Lajk

Kendall Jenner si k narozeninám přála koňské sperma. K čemu ho sexy modelka chce?

Nejpopulárnější modelka světa si k narozeninám přála bizarní dárek.

Co koupit ženě k narozeninám, která už má všechno? No, přece koňské sperma! Alespoň o takový dárek si členka klanu Kardashian/Jenner a nejlépe vydělávající modelka světa Kendall Jenner řekla. Prozradila to v reality show o jejich rodině The Kardashians s tím, že o netradiční dárek požádala svého kadeřníka a kamarádku.

A k čemu vůbec zvířecí semeno chtěla? Sexy modelka chtěla dát oplodnit svou klisnu a vychovat si vlastního olympionika a výstavního hřebce, což se jí nakonec i podařilo. V nedávné epizodě reality show totiž zjistila, že její kobyla je skutečně březí. „Zkusili jsme takové náhradní mateřství, je to opravdu zajímavé. Jako dárce jsem si vybrala olympionika,“ radovala se Jenner.

Její matku Kris Jenner však radostná novinka nepotěšila tolik, jako kdyby se dozvěděla, že právě Kendall je těhotná. Modelka je totiž jedinou členku slavného klanu, která ještě nemá vlastního potomka, a tak je od své rodiny pod častým tlakem. Matka tak sedmadvacetileté hvězdě důrazně doporučila, že už je možná načase, aby měla své dítě nebo si alespoň nechala zamrazit vajíčka. A kdo ví, třeba si k Vánocům bude přát mladá modelka tentokrát mužské sperma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také