Chris Hemsworth si chce dát od všeho pauzu
Autor: instagram.com/chrishemsworth Chris Hemsworth si chce dát od všeho pauzu

Hvězda Thora si dává hereckou pauzu. Chrisu Hemsworthovi hrozí tato vážná nemoc!

TF. Publikováno: 20.11.2022
Chris Hemsworth se obává o své zdraví.

reklama

Australský krasavec a představitel marveláckého superhrdiny Thora je ve své kariéře i fyzičce na hvězdném vrcholu. To ale nemusí trvat věčně, jak sám herec Chris Hemsworth prozradil po nedávném lékařském vyšetření, které si nechal udělat v rámci nového dokumentárního seriálu Tělo nezná hranic, který natáčí. Doktoři totiž po několika rozsáhlých testech zjistili, že devětatřicetiletý herec má velké genetické predispozice k Alzheimerově chorobě.  

Sexy australský herec Chris Hemsworth musí dodržovat strikntí cvičební plán

Chris Hemsworth odhalil svou šílenou dietu. Co všechno musí podstoupit, aby vypadal jako Thor?

Ačkoli je nyní Hemsworth zdravý a plný síly, s přibývajícím věkem by se mohl potýkat s velmi vážnou nemocí, čehož si je plně vědom. Není tak divu, že na australského krasavce po nepříjemné zprávě dopadly chmury a začal přemýšlet i nad možným ukončením kariéry „Většina z nás se slovům o smrti raději vyhýbá. Všichni věříme, že na to jednoduše přijde ten správný čas. Já teď ale kvůli tomu, co jsem zjistil, přemýšlím o životě i o smrti jinak,“ nechal se slyšet filmový Thor.

Herec se chce nyní zaměřit na sebe a na svou rodinu. „Až tento týden skončím turné, tak pojedu domů, budu mít pořádnou dávku volna a budu žít jednodušeji. Budu s dětmi, budu se svou ženou,“ dodal Hemsworth s tím, že chce být na sebe od nynějška důslednější. K Alzheimerově chorobě má herec až desetkrát větší predispozice než jiní. Zákeřná nemoc se v jeho rodině koneckonců nevyhnula ani jeho dědečkovi.

Thor: Láska jako hrom

Chris Hemsworth v Thorovi 4 před líbací scénou s vegankou Natalií Portman nejedl maso. Co mu na to řekla?

reklama