Showbyznys

20. listopadu 2022 10:15

redakce Prima Lajk

Hvězda Thora si dává hereckou pauzu. Chrisu Hemsworthovi hrozí tato vážná nemoc!

Chris Hemsworth se obává o své zdraví.

Australský krasavec a představitel marveláckého superhrdiny Thora je ve své kariéře i fyzičce na hvězdném vrcholu. To ale nemusí trvat věčně, jak sám herec Chris Hemsworth prozradil po nedávném lékařském vyšetření, které si nechal udělat v rámci nového dokumentárního seriálu Tělo nezná hranic, který natáčí. Doktoři totiž po několika rozsáhlých testech zjistili, že devětatřicetiletý herec má velké genetické predispozice k Alzheimerově chorobě.

Ačkoli je nyní Hemsworth zdravý a plný síly, s přibývajícím věkem by se mohl potýkat s velmi vážnou nemocí, čehož si je plně vědom. Není tak divu, že na australského krasavce po nepříjemné zprávě dopadly chmury a začal přemýšlet i nad možným ukončením kariéry „Většina z nás se slovům o smrti raději vyhýbá. Všichni věříme, že na to jednoduše přijde ten správný čas. Já teď ale kvůli tomu, co jsem zjistil, přemýšlím o životě i o smrti jinak,“ nechal se slyšet filmový Thor.

Herec se chce nyní zaměřit na sebe a na svou rodinu. „Až tento týden skončím turné, tak pojedu domů, budu mít pořádnou dávku volna a budu žít jednodušeji. Budu s dětmi, budu se svou ženou,“ dodal Hemsworth s tím, že chce být na sebe od nynějška důslednější. K Alzheimerově chorobě má herec až desetkrát větší predispozice než jiní. Zákeřná nemoc se v jeho rodině koneckonců nevyhnula ani jeho dědečkovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také