Showbyznys

27. října 2022 20:25

redakce Prima Lajk

Hvězda Přátel zaútočila na Keanu Reevese. Vážně by podle představitele Chandlera měl zemřít?

Matthew Perry ve své knize bizarně zaútočil na herce Keanu Reevese.

Matthew Perry má co žehlit. Začátkem tohoto týdne, těsně před vydáním jeho nového memoáru s názvem Přátelé, milenci a velká hrozná věc, vyšlo několik úryvků z chystané knihy na serverech Variety a The New York Post, přičemž se na obou portálech lidé dozvěděli celkem zajímavé věci, co si herec a představitel legendárního Chandlera myslí o Keanu Reevesovi.

V jedné části tak například 53letý Perry mluví o svém přátelství se zesnulým hercem Riverem Phoenixem a píše: „River byl krásný muž, uvnitř i navenek – až příliš krásný pro tento svět, ukázalo se. Talentovaní kluci umírají. Proč takové ikony jako River Phoenix a Heath Ledger umírají, ale Keanu Reeves stále chodí mezi námi?“ Podruhé jej pak zmiňuje v podobném kontextu. No a hádáte správně, internet na to nezareagoval úplně nejradostněji.

Reeves patří dlouhodobě mezi miláčky naprosto všech, psát o něm podobné věci je tak nejenže neuctivé, ale navíc i dost odvážné, vzhledem k tomu, že je v současnosti několikanásobně populárnější než sám Perry. Nyní tak hvězda Přátel musela pochopitelně svá slova vzít zpět. Perry nyní uvedl pro server People, že je vlastně velkým fanouškem Reevese a že do knihy zkrátka zvolil náhodné jméno. Ale byla to chyba, za kterou se omlouvá, a měl raději použít své vlastní jméno. Těžko říct, jestli taková „omluva“ bude internetu stačit. Tak či tak, Perryho kniha by brzy měla dorazit i do českých knihkupectví, další pikantnosti si tak budete moci brzy přečíst sami.


Přečtěte si také