Bella Ramsey
Autor: HBO Max Bella Ramsey

Hvězda seriálu Last of Us se vyjádřila ke svému pohlaví. Svým přiznáním šokovala fanoušky

TF. Publikováno: 17.01.2023
Herečka dlouze očekávaného seriálu otevřeně promluvila o svém pohlaví.

reklama

Americko-kanadský postapokalyptický seriál The Last of Us, který vznikl na základě herní adaptace, je bezpochyby jeden z nejočekávanějších seriálů celého roku. Před pár hodinami měl premiéru první z devíti dílů a už nyní je jasné, že premiérová vlaštovka naplnila očekávání téměř všech fanoušků.

Kolem herců ztvárňující hlavní hrdiny se tak samozřejmě snesla okamžitá vlna pozornosti a neunikla jí ani mladinká herečka Bella Ramsey aka představitelka Ellie Williams, kterou pozorní diváci mohou znát už z dob seriálu Hry o trůny, v němž ztvárnila ambiciózní Lyannu Mormont. Nyní britská herečka šokovala své fanoušky během nedávného a velmi upřímného rozhovoru pro The New York Times, ve kterém se Ramsey rozpovídala ohledně svého pohlaví.

„Myslím, že můj gender byl vždycky fluidní. Nejsem nijak vyhraněná a nevadí mi oslovení ‚on‘ ani ‚ona‘,“ řekla otevřeně Ramsey v rozhovoru s tím, že kdyby si musela vybrat nějakou konkrétní nálepku, byla by to asi nebinární osoba. „Ze všeho nejvíce jsem ale prostě člověk,“ uzavřela herečka toto téma.

Maskulinní žena se zamilovala do feminního muže

GALERIE: Maskulinní žena se zamilovala do feminního muže. Šťastný pár boří stereotypy

reklama