Showbyznys

8. prosince 2022 12:56

redakce Prima Lajk

Hvězda seriálu Wednesday byla před natáčením vegankou. Proč musela změnit životní styl?

Jenna Ortega se musela během natáčení seriálu vzdát veganství.

Pokud chce herec v chystaném snímku zazářit, musí dát do své role úplně všechno a chystat se na svůj životní výkon i dlouhé měsíce. Opravdu dobří herci pracují na svém těle i duši a častokrát musí změnit i svůj osobní a každodenní život, aby se do role opravdu vžili a sžili se s ní. Své o tom ví i mladá talentovaná herečka Jenna Ortega, která se do paměti diváků dostala díky nedávno uvedenému seriálu Wednesday.

Novinka od Tima Burtona sklízí od fanoušků samou chválu a velký podíl na tom má i samotná představitelka hlavní postavy Ortega. Ta se v nedávném rozhovoru pro Teen Vogue rozpovídala o tom, co všechno musela kvůli roli obětovat. Nejenže se musela mladá herečka naučit hrát na violoncello, ale absolvovala i několik lekcí šermu, kanoistiky, němčiny, boxu a lukostřelby.

Tím nejtěžším pro ni ale prý bezesporu bylo, že kvůli natáčení Wednesday musela přestat být vegankou a po dlouhé době opět začít jíst živočišné produkty. Důvod byl jednoduchý – natáčení seriálu totiž probíhalo v Rumunsku, kde je národní strava odlišná od té americké. Kvůli omezenému a hodně masovému výběru jídel tak z veganství přešla na pescetariánství, což v praxi znamená začlenění mořských plodů do jinak vegetariánské stravy. Zda se k zarytému veganství herečka opět vrátí není jasné.

Sdílejte článek
Štítky životní styl veganství Wednesday Jenna Ortega

Přečtěte si také