Veganka Jenna Ortega_FB
Autor: Netflix / instagram.com/jennaortega Veganka Jenna Ortega_FB

Hvězda seriálu Wednesday byla před natáčením vegankou. Proč musela změnit životní styl?

TF. Publikováno: 08.12.2022
Jenna Ortega se musela během natáčení seriálu vzdát veganství.

reklama

Pokud chce herec v chystaném snímku zazářit, musí dát do své role úplně všechno a chystat se na svůj životní výkon i dlouhé měsíce. Opravdu dobří herci pracují na svém těle i duši a častokrát musí změnit i svůj osobní a každodenní život, aby se do role opravdu vžili a sžili se s ní. Své o tom ví i mladá talentovaná herečka Jenna Ortega, která se do paměti diváků dostala díky nedávno uvedenému seriálu Wednesday.

Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Hvězda seriálu Wednesday na sebe práskla tuhle nechuťárnu. Co má společného s hlavní postavou?

Novinka od Tima Burtona sklízí od fanoušků samou chválu a velký podíl na tom má i samotná představitelka hlavní postavy Ortega. Ta se v nedávném rozhovoru pro Teen Vogue rozpovídala o tom, co všechno musela kvůli roli obětovat. Nejenže se musela mladá herečka naučit hrát na violoncello, ale absolvovala i několik lekcí šermu, kanoistiky, němčiny, boxu a lukostřelby.

Tím nejtěžším pro ni ale prý bezesporu bylo, že kvůli natáčení Wednesday musela přestat být vegankou a po dlouhé době opět začít jíst živočišné produkty. Důvod byl jednoduchý – natáčení seriálu totiž probíhalo v Rumunsku, kde je národní strava odlišná od té americké. Kvůli omezenému a hodně masovému výběru jídel tak z veganství přešla na pescetariánství, což v praxi znamená začlenění mořských plodů do jinak vegetariánské stravy. Zda se k zarytému veganství herečka opět vrátí není jasné.

Jenna Ortega ze seriálu Wednesday

Fanoušci kritizují hvězdu seriálu Wednesday. Co porušila při natáčení chválené taneční scény?

reklama