Hvězda Stranger Things odhalila temnou stránku Hollywoodu. Co nechutného jí v pubertě prováděli?

Millie Bobby Brown otevřeně promluvila o tom, jaké to bylo vyrůstat v záři reflektorů.

Jako teprve dvanáctiletá okouzlila televizní diváky coby hlavní hvězda oblíbeného seriálu Stranger Thing. Od té doby uplynulo šest let a z mladé dívenky se před pár týdny oficiálně stala mladá žena. Millie Bobby Brown se nyní rozpovídala o tom, jak těžké pro ni bylo vyrůstat pod neustálým tlakem a posuzováním její ženskosti, zatímco byla náctiletá holka.

Místo toho, aby řešila klasické a „obyčejné“ problémy teenagerů, jako jsou vztahy, přátelství a dospívání, se totiž musela vypořádávat s tím, jak ji celý svět zkoumal a hodnotil každý její krok, outfit nebo fotku na sociální síti. „Byly chvíle, kdy jsem byla frustrovaná z nevhodných komentářů, hnusných urážek a z předčasné sexualizace, která mě bolela a cítila jsem se z toho nejistá,“ posteskla si hvězda s tím, že měla velké problémy se zdravým sebevědomým.

V minulosti její fotografie dokonce photoshopovali do dětského porna a světová média nevhodně komentovala každý její outfit na červeném koberci. Rozhodla se proti tomu bojovat alespoň tak, že už na sociální sítě nezveřejňuje svůj osobní život ani to, co by ji mohlo jakkoli poškodit či jí ublížit. Stejný osud dospívání v záři reflektorů potkal i hvězdu Harryho Pottera Emmu Watson, která v minulosti několikrát odhalila temnou stranu dětských (holčičích) hvězd.


Přečtěte si také