Hvězda Thora Chris Hemsworth si drsně rýpnul do svého bráchy. Co mu popřál k narozeninám?

Bratři Hemsworthovi jsou pěkně veselá kopa.

Představitel siláka Thora Chris Hemsworth je známý nejen svou nabušenou postavou a tvrdým fitness režimem, ale také proslulým smyslem pro humor. Poslední obětí jeho fórku se nestal nikdo jiný než jeho mladší bratr Liam, který oslavil 32. narozeniny. Právě na jeho Instagram mu Chris napsal dost originální blahopřání, které doplnil fotkami z dětství.

„Všechno nejlepší k narozeninám, Liame,“ začal nevinně Chris. „Doufám, že tenhle rok bude rokem, kdy se konečně dostaneš do formy a začneš se o sebe trochu starat. Když s tím budeš chtít trochu pomoct, dávám ti 10% slevu na členství do fitka #rodinná sleva. Miluju tě,“ vzkázal mu provokativně starší brácha.

Tomu se říká originální přání k narozeninám a hezké povzbuzení… Jako by nestačilo to, že je člověk o rok starší. Ačkoli taková deseti procentní sleva do fitka se vždy hodí, že? Celé tomu ještě dodalo korunu, když zmíněné fitcentrum napsalo do komentářů: „Máme 10týdenní program na nabrání hmoty, který by vám určitě pomohl.“ Jestli to Liam využije, nebo ne je ve hvězdách, ale za nás to rozhodně nepotřebuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také