Hannah Waddingham (Septa Unella) při drsné scéně skutečně trpěla
Autor: © Game of Thrones / HBO Hannah Waddingham (Septa Unella) při drsné scéně skutečně trpěla

Hvězdy Hry o trůny promluvily o děsném zážitku z natáčení. Z čeho mají dodnes trauma?

Tamara F. . Publikováno: 17.08.2021
Herečky ze Hry o trůny Lena Headey (Cersei Lannister) a Hannah Waddingham (Septa Unella) se svěřily s traumatickým zážitkem z natáčení.

reklama

Jen málokterý fantasy seriál získal takovou masivní fanouškovskou základnu jako právě Hra o trůny. Seriál fascinoval stamilióny diváků díky přítomnosti násilí, sexuality, intrik a skvělého děje. Není divu, že se jedná o nejstahovanější seriál v historii internetu, který udělal z herců naprosté hvězdy. I ti si ale během natáčení leccos vytrpěli.

O jeden traumatický zážitek z natáčení se podělily i herečky Lena Headey, která ztvárnila nenáviděnou Cersei Lannister, a Hannah Waddingham, známá jako přísná Septa Unella. Fanoušci vědí, že se dvojice v seriálu v lásce příliš neměla a vše eskalovalo scénou v šesté řadě, kdy Cersei drsně mučila Septu technikou waterboarding.

Právě tento brutální konec postavy Septy byl traumatický i pro samotnou herečku. Nejednalo se totiž o nahranou scénu, ale o reálné mučení, které musela Hannah Waddingham snést v zájmu seriálu. „Kromě porodu to byl nejhorší den v mém životě,“ řekla herečka v pořadu Collider Ladies Night o natáčení mučicí epizody se Septou Unellou, která se točila deset hodin. Obě herečky přiznaly, že o tom spolu nikdy nemluvily. Prý si nechtěly připomínat tento traumatizující zážitek.

Jak dnes vypadají herci ze seriálu Hra o trůny?

GALERIE: Podívejte, jak se změnili herci ze seriálu Hra o trůny. Kdo se změnil nejvíc?

Ilustrační foto

FOTO: Člena rodiny urazila sprostá pozvánka na svatbu. Co na ní bylo proboha napsané?

reklama