Virály

16. srpna 2021 12:37

redakce Prima Lajk

FOTO: Člena rodiny urazila sprostá pozvánka na svatbu. Co na ní bylo proboha napsané?

Svatba má být plná radostných a láskyplných okamžiků, o které se chcete podělit se svými nejbližšími; svatební pozvánkou začínaje. Jeden pár to vzal ale trochu po svém a od své svatby odradil lidi ještě předtím, než vůbec začala.

Alespoň tak to vnímal jeden člen rodiny, který obdržel asi tu nejsprostší a nejdrzejší pozvánku na svatbu vůbec. Je sice jasné, že všichni snoubenci mají právo si uspořádat svatbu podle svých představ a každému se nedá zavděčit, ale styl tohoto páru je tedy dost osobitý. Už samotný začátek pozvánky, na kterém se píše: „Ho*na, která potřebujete vědět“, je sám o sobě přes čáru. A tím to rozhodně nekončí.

Svatební pár dal hostům také jasně najevo, že žádní vegetariáni, vegani ani alergici nebudou mít nárok na speciální požadavky při svatební hostině. Na pozvánce doslovně stojí: „Budeš jíst to, co ti dáme, ty tlustý hovado“. Snoubenci také hostům vzkazují, ať v žádném případě neberou své děti na svatbu a nechají je raději doma: „Nechte svá malá ho*na doma, nebo vás pošleme pryč,“ píšou drsně na pozvánce.

Pokud by ani tohle neodradilo hosta, aby přišel na svatbu, budoucí novomanželé měli ještě tu drzost, že po všech urážkách si dovolili poprosit o finanční příspěvek na jejich svatební cestu. Žádost už se ale samozřejmě obešla bez nadávek. Zajímalo by nás, kolik lidí na svatbu doopravdy přišlo…


Přečtěte si také