Hvězdy Přátel prý spolu opravdu chodí! Dali to Ross a Rachel konečně dohromady?

Fanoušci seriálu Přátelé oslavují! Svět totiž obletěla zpráva, že spolu po dlouhých letech Jennifer Aniston a David Schwimmer konečně randí.

Ross a Rachel. Rachel a Ross. Seriálové postavy to k sobě táhlo celých deset let a bůh ví, že jejich vztah byl pěkně komplikovaný do poslední chvíle. Nyní se však objevují spekulace, že Jennifer Aniston a David Schwimmer to dali dohromady i v reálném životě. Herci při natáčení speciálu Přátelé: Zase spolu přiznali, že pro sebe vždycky měli slabost, ale nikdy spolu mimo filmování nic neměli.

Žhavou novinku o randění měl prozradit blízký přítel obou herců britskému bulvárnímu magazínu Closer. „Po opětovném shledání se ukázalo, že vzpomínky vyvolaly v obou city a že dávno pohřbená chemie stále žije,“ prozradil neznámý zdroj o dvojici. David Schwimmer dokonce několikrát navštívil Jennifer Aniston v Los Angeles, kde spolu několikrát navštívili hereččinu oblíbenou vinici v Santa Barbaře. Pár se k tomu zatím nijak nevyjádřil, a tak fanouškům nezbývá nic jiného než tajně doufat.


Přečtěte si také