Showbyznys

15. listopadu 2022 16:47

redakce Prima Lajk

Influencerka Nela Slováková se vyjádřila k drsné bouračce. Vážně za ni může používání mobilu za volantem?

Hvězda Hotelu Paradise řekla první slova ke své autonehodě. Co říká o používání telefonu při řízení?

Kontroverzní influencerka a vítězka reality show Hotel Paradise způsobila svým fanouškům v pondělí poměrně velký šok. Na Slovensku, konkrétně na dálnici D2 směřující do České republiky, totiž měla poměrně hrozivě vypadající autonehodu, kdy se svým mercedesem nabourala do nákladního vozu, který stál před ní jako poslední v koloně.

Fotografie z bouračky, které zveřejnila na Facebooku slovenská policie, pak vypadaly opravdu hrůzostrašně a mnoho fanoušků se o Nelu bálo. Ta ovšem z nehody téměř zázrakem vyvázla bez jakéhokoli zranění. „Všichni svatí… Obě jsme v naprostém pořádku. Směřujeme na sono a rentgeny, pro jistotu, protože je to až nemožné,“ napsala Nela do svých InstaStories po autonehodě a podle všeho se jí opravdu nic nestalo.

Nehoda ovšem přilákala pozornost také jejích hejtrů a dalších lidí, kteří si nemohli nevšimnout faktu, že krátce před svou autonehodou sdílela Slováková ve svých InstaStories záběry, které pořídila během svého řízení. Mnoho lidí tak nabylo dojmu, že za střetem s kamionem stojí právě její nepozornost způsobená používáním mobilního telefonu. Opravdu stála za bouračkou např. její snaha o co nejhezčí fotku na Instagram?

To nyní Nela Slováková na sociálních sítích velmi razantně odmítla. „Co se týká telefonu, i přesto, že nebyl viníkem nehody, rozhodně všem dávám za pravdu, že je lepší ho nepoužívat, ani když jej nedržíte v ruce. 100 %. Dávejte na sebe na cestách pozor,“ sdělila influencerka ve svých InstaStories. Zdá se tedy, že mobilní telefon za její autonehodu opravdu nemůže, policie pak již včera vyloučila, že by za srážku mohl alkohol. „Dechová zkouška byla s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Dopravní nehoda je ve stadiu šetření,“ sdělila slovenská policie na Facebooku. Slováková chystá k celé situaci ještě větší vyjádření. Tak uvidíme, co dalšího se od ní dozvíme.


Přečtěte si také