Je den ženského orgasmu! Chlapi, dneska dělejte všechno pro své partnerky! 6 tipů jak na to

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu a protože je známá pravda, že ženy nedosáhnou vyvrcholení vždycky, je potřeba se snažit. Zvlášť dneska, kdy je jejich den! Víme, jak ji dostat do sedmého nebe!

Žádné rychlovky!Ženě trvá až 20 minut, než vyvrcholí. Je sobota, tak se snažte.

Nebojte se ponožek!V Dánsku zjistili, že když mají ženy nohy v teple, šance na orgasmus se zvyšuje až o 30 procent. Ponožky nejsou zrovna sexy, ale dneska v tomhle vedru, můžete vystrčit nohy z okna ven a je to.

Mluvte o tom!V ložnici to není žádné tabu, nebojte se o sexu mluvit. Vzbuďte ve své partnerce divoké představy a sex si opravdu užijete. Ženy totiž na představy dají víc než muži.

Mrkněte na Padesát odstínů šedi!Tedy budou vám stačit jen některé scény. Trocha koření neškodí, ale partnerce prospěje i masáž. Zkrátka se jí věnujte a počkejte si, než na to vlítnete.

Buďte sebevědomí!Nemusíte si hrát na pornohvězdu, ale sebevědomí je sexy. A nemějte strach vyzkoušet nějakou novou polohu.

Prsa vedou!Některé ženy dosáhnou orgasmu jen díky stimulaci bradavek. A jestli ta vaše potřebuje trochu víc, nakombinujte polibky a stimulaci bradavek a klitorisu. Tím ji dostanete do jiného světa.

Mrkněte i na naše další články o tom, jak vylepšit sexuální život!