Je Taylor Swift ve skutečnosti už rok mrtvá? Tahle teorie naznačuje, že slavná zpěvačka dávno není mezi námi!

Je Taylor Swift ve skutečnosti už rok mrtvá? Tahle teorie naznačuje, že slavná zpěvačka dávno není mezi námi!

V novém hudebním klipu zpěvačky Taylor Swift s názvem „Look What You Made Me Do“ (v překladu: „Podívej, k čemu jsi mě donutil.“) je tolik detailů, že snaha pochytit je všechny, by jednomu člověku zabrala minimálně několik měsíců práce. Nás teď ale bude zajímat jedna specifická část.

Ke konci písně zpěvačka v textu zpívá, že stará Taylor nemůže přijít k telefonu. Proč? Protože je mrtvá. Fanoušci se samozřejmě na sociálních sítích ihned začali předbíhat v šílených teoriích o tom, že je zpěvačka skutečně mrtvá. Jiní pak pro změnu jen poznamenávají, že text je pouhou metaforou pro změnu image, kterou nyní zpěvačka prochází, a že starou Taylor jednoduše nahradila tahle nová, temnější verze. Pak je tu ale ještě třetí možnost.

Před rokem vedla Swift spor s americkou modelkou a celebritou Kim Kardashian, která zpěvačku odhalila jako lhářku (pokud o sporu nic nevíte, doporučuji si ho vyhledat, je super), každopádně krátce na to se na internetu objevila fotka zdi, na které je namalovaný obličej Taylor Swift a pod ním datum 1989-2016. Je to tedy pomník. A jeden fanoušek na Twitteru teď přišel s teorií, že zpěvačka vůbec nezpívá o své smrti, ani o své změně image, ale jenom paroduje tuhle slavnou fotku. Protože má smysl pro humor a nebojí se ho ukázat. Inu, zajímavá teorie. Co si o ní myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také