Showbyznys

2. září 2014 12:50

Táňa Sáblíková

Je to šance 1:1 000 000! Černoška porodila bílé miminko. Podívejte se, jak rodinka vypadá!

Catherine a Richard se těšili na svého prvního potomka, a tak byli velice překvapeni, jaké miminko jim sestřička v porodnici přinesla. Catherine má totiž kořeny v Nigérii a malý Jonah je… no prostě naprosto bílý.

Catherine si nejdříve myslela, že se sestřičky spletly, vždyť by měl mít chlapeček alespoň trošku tmavší pleť. A to i přesto, že tatínek Richard je běloch. Doktoři ale prvorodičku ubezpečili, že přinesené miminko je opravdu její.

Přitom šance, že by pár, kde jeden z partnerů je běloch a druhý černoch, měl úplně bílé dítě, je jedna ku milionu! A to přesně se zde stalo. „Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Stejně jako porodní asistentka,“ svěřila se Mirroru Catherine. „Doktoři mi řekli, že to je opravdu neobvyklé,“ dodala.

Ani čerstvý tatínek Richard tomu nemohl uvěřit. „Po pár hodinách od porodu začala jeho kůže světlat, až měl malý Jonah stejnou barvu kůže jako já,“ nechal se slyšet. A doktoři rodiče také ujistili, že dítě není albín.

„Doktoři také řekli, že zkoumali pravděpodobnost tohoto jevu a že je to opravdu velmi vzácné. Našli jen dva případy, které se také staly v Americe,“ na závěr prozradila Catherine.

Catherine s Richardem mají malého Jonaha. Nikdo by ale neřekl, že jeho maminkou je právě Catherine., Foto: profimedia

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také