Showbyznys

12. července 2022 18:05

redakce Prima Lajk

Johnny Depp reagoval na snahu Amber Heard zvrátit verdikt soudu. Co bývalce vzkázal?

Johnny Depp reagoval na snahy zvrátit verdikt v procesu s bývalou manželkou Amber Heard.

Herec Johnny Depp zareagoval na žádost bývalé manželky Amber Heard o zvrácení verdiktu v případu pomluvy, za kterou byla herečka z Aquamana porotou odsouzena k vyplacení odškodného ve výši zhruba 240 milionů korun.

Právnický tým herečky uvádí, že důvodem pro zrušení rozsudku a vyvolání nového procesu je fakt, že v porotě došlo k záměně porotců a místo jednoho nastoupil jiný, který měl jiné jméno, ale žil na stejné adrese.

Deppův právnický tým nicméně tvrdí, že právníci herečky měli více než dost času na vyšetřování porotců a že jednotlivec, který skončil v porotě, byl stejně jako ten původní dostatečně kvalifikovaný, aby případ posoudil nezávisle. Navíc argumentovali také tím, že žádost o zrušení verdiktu přišla 8. července, sedm dní poté, co oficiálně vypršela lhůta stanovená soudem pro zpochybnění rozsudku.

„Pan Depp s úctou tvrdí, že by soud měl zamítnout návrhy paní Heard, které už upřímně hraničí s absurditou,“ vzkázali právníci v oficiálních dokumentech poslaných soudu. Jestli se žádost zamítne, nebo soud skutečně uzná důvod proč zrušení verdiktu a celý případ se rozjede nanovo, to jistě zjistíme v rámci příštích pár dní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také